Sestdiena, 2024.gada 20.aprīlis
Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Navigācija

Skolēnu sasniegumi

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2023./2024.m.g.

Latvija

  • Latvijas 49.atklātā matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotājas Benita Malaja, Ludmila Uļinska)
    - 2.vieta Reinis Lūkass Davidčuks (7.a klase)
    - atzinība Maksims Selickis (8.b klase)
    - atzinība Anastasija Volosova (8.b klase)
  • Latvijas skolu rudens krosa stafetes (gatavoja skolotāji Vera Brusalinska, Viktors Haruns)
    - 2.vieta skolas komandai: Gabriela Ripa, Santa Marija Vjakse, Mišelle Pavļukaņeca (5.a klase); Renārs Šidlovskis, Damirs Barkevičs (5.b klase); Reinārs Skoromko, Laura Jureviča, Maksims Januškevičs (6.a klase); Gregs Laguta (6.b klase); Sofija Germane, Ivona Belita Mendriķe, Jegors Tarasovs (7.b klase); Gļebs Derevjanko, Elza Korsiete (8.a klase); Nikola Vingre, Alberts Olafs Ustinskovs (9.a klase)

Latgales reģions

  • Latvijas izglītības iestāžu koru repertuāra pārbaude-konkurss Latgalē, gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - augstākās pakāpes diploms 4.-9. klašu korim: Arianna Borovkova, Alīna Dargele, Ērika Ducka (2.a klase); Agnese Skvorcova (2.c klase); Ance Korsiete, Katrīna Krasovska, Liliāna Leikuse, Paula Pļaskota, Kristīne Smirnova, Elza Šteinberga (3.a klase); Rinalds Jukšs, Alisa Zaburdajeva (3 .c klase); Luīze Avotniece, Samanta Deņisova, Ērika Grigorjeva, Santa Markova, Patrīcija Paula Pudāne (4.a klase); Adrians Saveļjevs, Alise Kanajeva, Sofija Merņaka (4.b klase); Adriāna Morozova, Luīze Lukjaņenko (5.a klase); Adelīna Čerkovska, Linda Kokina, Kate Pudāne (6.a klase); Agata Zeilāne (7.a klase); Sofija Germane (7.b klase); Agate Čeirāne, Marta Bozoviča, Gerda Grunda (8.a klase); Anastasija Kralika (8.b klase); Linda Znutiņa (9.a klase)
  • Latgales Jauno ģeogrāfu skolas Dienvidaustrumāzijas ģeogrāfijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - absolūtais uzvarētājs (visu klašu kopvērtējumā) Ervīns Rihards Gordijenko (9.a klase)
    - 1.vieta (1.-8.klašu grupā) Gļebs Derevjanko (8.a klase)
  • Latgales Jauno ģeogrāfu skolas skolēnu sastādīto uzdevumu ģeogrāfijas olimpiāde (1.-8.klašu grupā) (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 2.vieta Gļebs Derevjanko (8.a klase)
  • Latgales Jauno ģeogrāfu skolas skolēnu sastādīto uzdevumu ģeogrāfijas olimpiāde (9.-10.klašu grupā) (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (9.a klase)
  • Latgales plānošanas reģiona radošais konkurss bērniem un jauniešiem “Mans labākais draugs – ūdens” (gatavoja skolotāja Ieva Skoromko)
    - 3.vieta 1.a klase
  • Latgales Jauno ģeogrāfu skolas Latgales atklātā ģeogrāfijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta (1.-8.klašu grupā) Gļebs Derevjanko (8.a klase)
    - 1.vieta (9.-10.klašu grupā) Ervīns Rihards Gordijenko (9.a klase)
  • Latgales Jauno ģeogrāfu skolas Latgales 105-gades ģeogrāfijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 2.vieta (1.-8.klašu grupā) Gļebs Derevjanko (8.a klase)

Daugavpils

  • Daugavpils pilsētas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkurss (gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    - augstākās pakāpes diploms Ance Korsiete (3.a klase)
    - 1.pakāpes diploms Liliāna Leikuse (3.a klase)
  • Frankofonijas dienām veltīts pilsētas radošo darbu konkurss (gatavoja skolotāja Inta Rubine)
    - 1.vieta Katrīna Zelča (7.b klase)
    - 2.vieta Agata Čalenko (7.b klase)
    - 2.vieta Alisa Ivanova (8.b klase)
    - 3.vieta Vladislavs Petrovičs (7.b klase)
    - 3.vieta Arina Baranovska un Alisa Savicka (8.b klase)
  • Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” Lieldienu floristikas konkurss (gatavoja skolotāja Lāsma Šembela)
    - 1.vieta Aija Livčāne (6.a klase)
    - 1.vieta Mārīte Smirnija (8.b klase)
  • Latviešu valodas un literatūras 50.valsts olimpiādes 5.-6.klasēm 2.posms (gatavoja skolotājas Andžela Skutele, Vija Kursīte)
    - 1.vieta Raivis Dembovskis (6.a klase)
    - atzinība Aneta Rosovska (5.a klase)
    - atzinība Luīze Lukjaņenko (5.a klase)
    - atzinība Ričards Stankevičs (5.a klase)
  • Latviešu valodas un literatūras 50.valsts olimpiādes 8.-9.klasēm 2.posms (gatavoja skolotāja Līga Saleniece)
    - 3.vieta Marta Bozoviča (8.a klase)
    - 3.vieta Elza Korsiete (8.a klase)
    - atzinība Agate Čeirāne (8.a klase)
    - atzinība Monta Kupšāne (9.a klase)
  • Daugavpils pilsētas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkurss (gatavoja skolotājas Līga Saleniece, Vija Kursīte)
    - augstākās pakāpes diploms Reinis Lūkass Davidčuks (7.a klase)
    - 1.pakāpes diploms Adriana Morozova (5.a klase)
    - 1.pakāpes diploms Elza Korsiete (8.a klase)
  • Pilsētas spēle-konkurss “Skaitļa Pī svētki” (gatavoja skolotāja Benita Malaja)
    - 2.vieta Marta Mahļina un Katrina Petkune (6.b klase), Reinis Lūkass Davidčuks (7.a klase), Sofija Germane (7.b klase)
  • Matemātikas 74.olimpiādes 2.posms (gatavoja skolotājas Ludmila Uļinska, Benita Malaja)
    - 2.vieta Maksims Selickis (8.b klase)
    - 3.vieta Reinis Lūkass Davidčuks (7.a klase)
    - 3.vieta Sofija Germane (7.b klase)
    - 3.vieta Agate Čeirāne (8.a klase)
    - atzinība Violeta Gabrena (6.a klase)
  • Jautro matemātiķu konkurss (gatavoja skolotājas Anna Agafonova, Olga Nemiro, Zanda Šoldre)
    - 2.vieta Arnolds Dudevičs un Matīss Valainis (2.a klase), Jana Vorobjova (2.b klase), Agnese Skvorcova (2.c klase)
  • Daugavpils pilsētas glītrakstīšanas konkurss (gatavoja skolotājas Ieva Skoromko, Inesa Leontjeva)
    - atzinība Aleksandra Vagele (1.a klase)
    - atzinība Alisa Hohlova (1.b klase)
    - atzinība Kristiāns Šanders (1.c klase)
  • Latviešu valodas olimpiāde 4.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Svetlana Polkovņikova)
    - 3.vieta Patrīcija Paula Pudāne (4.a klase)
  • Latviešu valodas olimpiāde 3.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ingrīda Kampāne)
    - 2.vieta Demids Osītis (3.a klase)
    - atzinība Roberts Keziks (3.a klase)
  • Ziemassvētku radošo darbu konkurss skolēniem „Trailer for American Christmas movie” (gatavoja skolotājas Inta Rubine, Oksana Zuboviča)
    - 2.vieta Alisa Hohlova (1.b klase)
    - 2.vieta Karažina Izolde Pundure (2.a klase)
    - 3.vieta Milana Kuļne (2.c klase)
  • Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" pasākums “Varam, mākam, spējam” (gatavoja skolotājas Sandra Dimante, Larisa Kovaļevska, Ingrīda Kampāne)
    - nominācija “Apķērīgākā komanda” Amālija Sokolova un Kristīne Smirnova (3.a klase), Jegors Boiko (3.b klase), Tomass Zeilāns un Artjoms Zalkins (3.c klase)
  • Daugavpils pilsētas "Jauno basketbolistu kauss" (2010.-2011.g.dz. meitenes) (gatavoja skolotāji Vera Brusalinska un Viktors Haruns)
    - 3.vieta Gabriela Ripa (5.a klase), Katrīna Juhņeviča un Laura Jureviča (6.a klase), Marija Gaidele un Anastasija Kundikova (6.b klase), Ivonna Ducka (7.a klase)
  • Daugavpils pilsētas "Jauno basketbolistu kauss" (2010.-2011.g.dz. zēni) (gatavoja skolotāji Vera Brusalinska un Viktors Haruns)
    - 3.vieta Jēkabs Birznieks, Tomass Kravčenko, Oskars Davidovskis, Ervīns Rafails Ustinskovs un Emīls Daņilovs(6.a klase)
  • Daugavpils pilsētas "Tautas bumbā" (meitenes) (gatavoja skolotāji Vera Brusalinska un Viktors Haruns)
    - 2.vieta Loreta Domuļeva un Paula Šnevele (4.a klase), Milana Jacenko (4.c klase), Gabriela Ripa, Adele Pāža, Luīze Lukjanenko, Mišelle Pavļukaņeca, Kira Susojeva un Damiāna Staškeviča (5.a klase)
  • Daugavpils pilsētas "Tautas bumbā" (zēni) (gatavoja skolotāji Vera Brusalinska un Viktors Haruns)
    - 3.vieta Edgars Jukšs, Kirills Arzajevs, Artjoms Roščins un Jurijs Filips Gasporovičs (4.a klase), Rinalds Skoromko (4.c klase), Reinis Vaiders un Vladislavs Gončarovs (5.a klase), Damirs Barkevičs, Ziļs Aleksejs un Renārs Šidlovskis (5.b klase), Reinārs Skoromko (6.a klase)
  • Fizikas valsts 74. olimpiādes 2.posms (gatavoja skolotāja Aleksandra Vagele)
    - 2.vieta Ričards Čalenko (9.b klase)
  • Ķīmijas valsts 65. olimpiādes 2.posms (gatavoja skolotāja Dace Plociņa)
    - 2.vieta Ričards Čalenko (9.b klase)
    - 3.vieta Jevgenijs Meļņikovs (9.b klase)
    - 3.vieta Alberts Olafs Ustinskovs (9.a klase)
    - 3.vieta Daniels Mihejevs (9.a klase)
  • Vēstures valsts 30. olimpiādes 2.posms (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 2.vieta Oto Dzalbs (9.a klase)
    - 2.vieta Alberts Olafs Ustinskovs (9.a klase)
    - 3.vieta Ričards Čalenko (9.b klase)
    - 3.vieta Monta Kupšāne (9.a klase)
    - 3.vieta Linda Znutiņa (9.a klase)
    - 3.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (9.a klase)
    - 3.vieta Jevgenijs Meļņikovs (9.a klase)
  • Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” Ziemassvētku floristikas konkurss “Ziemassvētku rotājums – bumba” (gatavoja skolotāja Lāsma Šembela)
    - 1.vieta Aija Livčāne (6.a klase)
    - 2.vieta Mārīte Smirnija (8.b klase)
  • Angļu valodas valsts 53.olimpiādes 2.posms 7.-9. klašu izglītojamajiem (gatavoja skolotāja Tatjana Revina)
    - 1.vieta Linda Znutiņa (9.a klase)
    - 2.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (9.a klase)
    - 3.vieta Sebastians Saušs (9.a klase)
    - atzinība Monta Kupšāne (9.a klase)
    - atzinība Agate Čeirāne (8.a klase)
    - atzinība Eva Ancāne (7.a klase)
    - atzinība Olita Goreva (7.a klase)
    - atzinība Gerda Grunda (8.a klase)
  • Angļu valodas valsts 53.olimpiādes 2.posms 4.-6. klašu izglītojamajiem (gatavoja skolotājas Jeļena Antoņeviča, Oksana Zuboviča)
    - 2.vieta Viesturs Avotnieks (6.a klase)
    - 3.vieta Andrejs Jeminejs (6.a klase)
    - atzinība Ričards Stankevičs (5.a klase)
  • 46. bioloģijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Marina Savicka)
    - 2.vieta Arina Grickova (9.a klase)
    - 3.vieta Jevgenijs Meļņikovs (9.b klase)
    - 3.vieta Edgars Mickevičs (9.a klase)
    - 3.vieta Linda Znutiņa (9.a klase)
  • Daugavpils BJC “Jaunība” spēle-kvests “Kas meklē, tas atrod” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta Arina Grickova, Kristiāna Kudiņa, Nikola Vingre, Vilma Vanaģele (9.a klase)
  • Krievu valodas 25. olimpiādes 8.–9. klašu izglītojamajiem (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova, Irina Kokina)
    - atzinība Marks Čerņecovs (8.b klase)
    - atzinība Diāna Bogomola (8.a klase)
  • Pilsētas sacensības “Rudens krosa stafetes 2023” (gatavoja skolotāji Vera Brusalinska, Viktors Haruns)
    - 1.vieta Damirs Barkevičs un Renārs Šidlovskis (5.b klase), Reinārs Skoromko (6.a klase)
    - 2.vieta Santa Marija Vjakse, Gabriela Ripa, Adele Pāža (5.a klase)
    - 3.vieta Laura Jureviča (6.a klase), Sofija Germane un Anna Boiko (7.b klase)
  • Pilsētas daudzvalodu olimpiāde 7.-8. klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Nataļja Ivanova, Irina Kokina, Līga Saleniece, Tatjana Revina)
    - 3.vieta Marta Bozoviča (8.a klase)
    - atzinība Ivans Ļesnovs (8.b klase)
    - atzinība Marks Čerņecovs (8.b klase)
  • Pilsētas zīmējumu/plakātu konkurss 1.-3.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Larisa Kovalevska, Oksana Zuboviča)
    - 1.vieta Demīds Osītis (3.a klase)
    - 2.vieta 3.b klases darbs

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2022./2023.m.g.

Eiropa

  • 11. Starptautiskais vides izglītības un aizsardzības konkurss Rumānijā (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta Arina Grickova, Vilma Vanaģele, Kristiāna Kudiņa (8.a klase)
  • Robotics competition Ignalina 2023 distance “LEGO sumo” (gatavoja skolotāja Inga Čerkovska)
    - 3.vieta Vladislava Jaņeviča (6.a klase)

Latvija

  • Veselības ministrijas kampaņas "Augļi, ūdens, dārzeņi – Tavas veselības SUPERVAROŅI" galvenā aktivitāte - radošo darbu konkurss “Augļi, ogas, dārzeņi – manas veselības supervaroņi” (gatavoja skolotāja Olga Grišanova)
    - simpātiju balva Adrians Saveļjevs (3.b klase)
  • LKVLPA fotokonkurss «Люди, есть на земле чудеса! Люди, поверьте мне!» (gatavoja skolotāja Irina Kokina)
    - 3.vieta Katrīna Zelča (6.b klase)
  • Fonda “Sibīrijas bērni” sacerējumu konkurss “Sibīrijas bērni” (gatavoja skolotāji Līga Saleniece, Oļģerts Rihlickis)
    - 1.vieta Elza Korsiete (7.a klase)
  • SMU "Cits Bazārs pavasarī"
    - "Ilgtspējīgākais SMU produkts/ pakalpojums" Roberts Baļčūns (7.a klase), Kristaps Baļčūns ( 9.a klase)
  • 24. atklātā tehnoloģiju un dizaina olimpiāde "Piena ceļš" (gatavoja skolotāja Lāsma Šembela, Natālija Krivoguza)
    - 1. vieta Mārīte Smirnija ( 7.b klase)
    - 2. vieta Vilma Vanaģele (8.a klase)
  • Valsts matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska) - 2.vieta Vita Cerikova (9.a klase)
  • Valsts konkurss "Profesora Cipariņa klubs" (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta komanda “Cietie rieksti”: Agate Čeirāne, Daniels Rudgalvis (7.a klase), Anastasija Volosova, Maksims Selickis (7.b klase)
  • LKVLPA fotokonkurss «Люди, есть на земле чудеса! Люди, поверьте мне!»
    - laureāts Katrīna Zelča (6.b klase)
  • Eiropas eksāmens 2023
    - TOP20 uzvarētājs (max punktu skaits) Marks Cakuls (3.b klase)
  • VISC Skatuves runas priekšnesumu video konkurss (gatavoja skolotāja Līga Saleniece)
    - 1.vieta Ance Korsiete (2.a klase)
    - 1.vieta Elza Korsiete (7.a klase)
  • Egīla Birznieka Jauno ģeogrāfu skolas Polārās ģeogrāfijas olimpiāde klātienē (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (8.a klase)
  • Egīla Birznieka Jauno ģeogrāfu skolas Polārās ģeogrāfijas olimpiāde neklātienē (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 3.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (8.a klase)
  • Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmām) valsts 39. olimpiāde (gatavoja skolotāja Vija Kursīte)
    - atzinība Martins Petkuns (8.b klase)
  • Bioloģijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Marina Savicka)
    - 1.vieta Vita Cerikova (9.a klase)
  • Latvijas 48. atklātā matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta Vita Cerikova (9.a klase)
    - 3.vieta Anastasija Volosova (7.b klase)
    - atzinība Agate Čeirāne (7.a klase)
  • Latviešu valodas aģentūras spēļu klubiņa konkurss (gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    - uzvarētāja Elza Šteinberga (2.a klase)
  • Latvijas skolu ziemas festivāls (Biatlons)
    - 2. vieta Polina Ņevedomska (9.b klase)

Latgales reģions

  • Latgales Jauno ģeogrāfu skolas 22./23.m.g. sezonas kopvērtējums (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta Gļebs Derevjanko (7.a klase)
  • Latgales reģiona vizpārizglītojošo izglītības iestāžu 1.-12.klašu skolēnu radošo darbu konkurss “Manas ģimenes tradīcija” (gatavoja skolotājas Nataļja Ivanova, Svetlana Polkovņikova, Vija Kursīte, Irina Kokina)
    - 1.vieta Kristina Veselova (5.b klase)
    - 3.vieta Sofija Germane (6.b klase)
    - atzinība Damiāna Staškeviča (4.a klase)
    - atzinība Luīze Lukjaņenko (4.a klase)
    - atzinība Kirills Ričkovs (5.b klase)
    - atzinība Jeļizaveta Anciferova (7.b klase)
  • Latgales reģiona skolu basketbola sacensības (gatavoja skolotāji Vera Kukjane un Viktors Haruns)
    - 2. vieta Daniils Sivačovs (7.b klase), Aleksejs Dubro (8.b klase), Lauris Garklus (9.b klase), Žanis Gipters, Daniels Kravčenko, Artūrs Bozovičs, Artis Skrinda, Artjoms Dargelis (9.a klase)
  • Vokālās mūzikas konkurss “Balsis” (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1.pakāpes diploms Agata Zeilāne, Reinis Lūkass Davidčuks, Laila Kornijenko, Ivonna Ducka (6.a klase), Juliana Petkeviča (6.b klase), Agate Čeirāne, Gerda Grunda (7.a klase), Ieva Putne, Marta Fedotova, Vita Cerikova (9.a klase)
  • Urbānās ģeogrāfijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (8.a klase)
  • Latgales atklātā ģeogrāfijas olimpiāde neklātienē (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 2.vieta Gļebs Derevjanko (7.a klases)
    - 2.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (8.a klase)
  • Biedrības “Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris” hakatons “Skola skolēniem”
    - 1.vieta Artūrs Bozovičs, Žanis Gipters, Daniels Kravčenko, Reinis Putns, Juta Vasiļjeva (9.a klases)

Augšdaugavas novads

  • Skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš” (gatavoja skolotāja Līga Saleniece)
    - 1.vieta Elza Korsiete (7.a klase)

Daugavpils

  • Pilsētas konkurss “Dabaszinību un matemātikas labirints” (gatavoja skolotāja Ingrīda Kampāne, Sandra Dimante, Larisa Kovalevska)
    - 1.vieta Melānija Vaļkova (2.c klase)
    - 1.vieta Tomass Zeilāns ( 2.c klase)
    - 3.vieta Liliāna Leikuse ( 2.a klase)
    - 3.vieta Ksenija Samule (2.b klase)
  • Daugavpils pilsētas skolēnu sacensības peldēšanā
    - 1.vieta Evelīna Šidlovska (9.b klase)
  • Vokālās mūzikas konkurss “Balsis” (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - Augstākās pakāpes diploms Agata Zeilāne, Reinis Lūkass Davidčuks, Darja Tulovska, Ivonna Ducka (6.a klase), Juliana Petkeviča, Anna Boiko (6.b klase), Agate Čeirāne, Gerda Grunda (7.a klase), Ieva Putne, Vita Cerikova (9.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas olimpiāde (gatavoja skolotāja Ieva Skoromko)
    - 3.vieta Paula – Patrīcija Pudāne (3.a klase)
  • Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centra "Jaunība" Lieldienu floristikas konkurss (gatavoja skolotāja Lāsma Šembela)
    - 2. vieta Mārīte Smirnija ( 7.b klase)
    - 3.vieta Sintija Poga ( 7.a klase)
  • Pilsētas koru skate (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1.pakāpes diploms 5.-9.klašu koris
  • Pilsētas konkurss vēsturē “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta Jeļizaveta Anciferova, Anastasija Kralika, Veronika Petrova (7.b klase)
    - 2.vieta Viktorija Kralika, Marks Čerņecovs, Alisa Ivanova (7.b klase)
  • Pilsētas olimpiāde matemātikā 3.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Ieva Skoromko, Olga Grišanova, Inesa Leontjeva)
    - 3.vieta Milana Kabanova (3.a klase)
    - 3.vieta Maksims Zavadskis (3.b klase)
    - atzinība Artūrs Davidāns (3.c klase)
  • LKVLPA krievu valodas (kā svešvalodas) glītrakstīšanas konkurss “Mēs rakstām krievu valodā” (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 3.vieta Katrīna Leikuse (4.a klase)
    - atzinība Nellija Savko (4.a klase)
    - atzinība Milana Kuročkina (4.a klase)
    - atzinība Aneta Rosovska (4.a klase)
  • Pilsētas konkurss vēsturē “Eirospēle” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta Marks Čerņecovs, Ksenija Kožare, Katrina Matvejeva, Viktorija Kralika, Mārīte Smirnija (7.b klase)
  • 52. atklātā vācu valodas olimpiāde 8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Irina Kokina)
    - 1.vieta Alberts Olafs Ustinskovs (8.a klase)
  • Pilsētas skaļās lasīšanas konkurss (gatavoja skolotāja Svetlana Polkovņikova)
    - 3.vieta Raivis Dembovskis (5.a klase)
  • Mazo dziedātāju konkurss “Do-Mi-Sol” (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1.vieta Ņikita Kislijs (2.c klase)
  • Daugavpils valstspilsētas skolēnu skatuves runas konkurss (gatavoja skolotāja Līga Saleniece)
    - 1.vieta Elza Korsiete (7.a klase)
    - 2.vieta Agata Zeilāne (6.a klase)
  • Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 6.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Līga Saleniece)
    - 2.vieta Reinis Lūkass Davidčuks (6.a klase)
  • Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Svetlana Polkovņikova)
    - 1.vieta Raivis Dembovskis (5.a klase)
    - atzinība Ervīns Rafails Ustinskovs (5.a klase)
    - atzinība Emīls Juškus (5.a klase)
  • Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde mazākumtautību 6.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Līga Saleniece)
    - 3.vieta Sofija Germane (6.b klase)
    - atzinība Anna Boiko (6.b klase)
  • Matemātikas 73. olimpiādes 2. posms 9.–12.klašu izglītojamajiem (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta Vita Cerikova (9.a klase)
  • Daugavpils pilsētas skolēnu sacensības “tautas bumba” (gatavoja skolotāji Vera Kukjane, Viktors Haruns)
    - 2.vieta komandai: Gabriela Ripa, Luīze Lukjaņenko, Damiāna Staškeviča, Mišelle Pavļukaņeca (4.a klase), Laura Jureviča, Milana Leontjeva, Marija Germanoviča, Linda Kokina, Anastasija Kabanova (5.a klase), Anastasija Kundikova, Katrina Petkune (5.b klase)
  • Daugavpils Centra vidusskolas Jautro matemātiķu konkurss (gatavoja skolotājas Sandra Dimante, Larisa Kovaļevska, Ingrīda Kampāne)
    - 2.vieta komandai: Amālija Sokolova (2.a klase), Ksenija Samule, Jegors Boiko (2.b klase), Ņikita Kislijs, Tomass Zeilāns (2.c klase)
  • Latviešu valodas un literatūras novada 49. olimpiādes rezultāti 8.-9.klašu skolēniem (Daugavpils valstspilsēta) (gatavoja skolotāji Oļģerts Rihlickis, Līga Saleniece)
    - 3.vieta Vita Cerikova (9.a klase)
    - atzinība Ervīns Rihards Gordijenko (8.a klase)
  • Matemātikas 73. olimpiādes 2. posms 5.-8.klašu izglītojamajiem (gatavoja skolotājas Benita Malaja, Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta Vladislavs Šagapovs (8.a klase)
    - 2.vieta Vitālijs Orlovs (6.b klase)
    - 2.vieta Ričards Čalenko (8.b klase)
    - 3.vieta Sofija Germane (6.b klase)
    - 3.vieta Maksims Selickis (7.b klase)
    - 3.vieta Oto Dzalbs (8.a klase)
    - atzinība Daniels Rudgalvis (7.a klase)
    - atzinība Kristiāna Kudiņa (8.a klase)
    - atzinība Jevgenijs Meļņikovs (8.b klase)
  • Daugavpils pilsētas SMU Cits Bazārs (gatavoja skolotāja Lāsma Šembela)
    - “Labākais SMU stends” Kristaps Baļčūns (9.a klase)
    - “Uz zināšānām balstīts SMU produkts” Mārīte Smirnija, Veronika Petrova (7.b klase)
    - “Labākā SMU pārdošanas komanda” Agate Čeirāne, Marta Bozoviča, Elza Korsiete (7.a klase)
  • Daugavpils pilsētas glītrakstīšanas konkurss (gatavoja skolotāja Zanda Šoldre, Aina Kudiņa)
    - atzinība Arianna Borovkova (1.a klase)
    - atzinība Karolīne Mukāne (1.b klase)  
  • Fizikas valsts 73. olimpiādes 2. posms (gatavoja skolotāja Aleksandra Vagele)
    - 1.vieta Vita Cerikova (9.a klase)
    - atzinība Juta Vasiļjeva (9.a klase)
  • Daugavpils pilsētas angļu valodas olimpiāde 8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Tatjana Revina)
    - 1.vieta Linda Znutiņa (8.a klase)
    - 1.vieta Ervīns Rihards Gordijenko (8.a klase)
    - 2.vieta Sebastians Saušs (8.a klase)
    - 3.vieta Monta Kupšāne (8.a klase)
  • Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centra “Jaunība” jaunāko klašu skolēnu tehniskās modelēšanas konkurss “Mācies darot!” (gatavoja skolotāja Larisa Kovaļevska)
    - 2.vieta Jegors Boiko (2.b klase)
  • Daugavpils pilsētas glītrakstīšanas konkurss (gatavoja skolotāja Olga Nemiro)
    - “glītākais rakstu darbs” Marianna Petrova (1.c klase)
  • Daugavpils pilsētas angļu valodas olimpiāde 9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Gaļina Lavrentjeva)
    - 1.vieta Armands Ozuns (9.b klase)
  • Valodu viktorīnu konkurss Eiropas valodu dienās Daugavpilī “Kopā valodu daudzveidībā” (gatavoja skolotāja Irina Kokina)
    - 3.vieta Anna Boiko (6.b klase)
    - 3.vieta Katrīna Zelča (6.b klase)
  • Vēstures olimpiādes II posms (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 2.vieta Juta Vasiļjeva (9.a klase)
    - atzinība Daniels Kravčenko (9.a klase)
  • Rudens krosa stafetes (gatavoja skolotāji Vera Kukjane, Viktors Haruns)
    - 2.vieta Gregs Laguta (5.b klase), Raivis Dembovskis un Jēkabs Birznieks (5.a klase)
    - 3.vieta Alberts Olafs Ustinskovs (8.a klase), Sandijs Stupiņš un Artūrs Bozovičs (9.a klase)
  • Daugavpils pilsētas skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā (gatavoja skolotāji Vera Kukjane, Viktors Haruns)
    - 1.vieta  Martins Petkuns (8.b klase), Artūrs Bozovičs, Žanis Gipters, Artis Skrinda, Daniels Kravčenko un Artjoms Dargelis (9.a klase)
  •   Daugavpils pilsētas vispārizlītojošo skolu jaunāko klašu skolēnu vieglatlētikas sacensības "Uzmanību! Starts!" (gatavoja skolotāji Vera Kukjane, Viktors Haruns)

    Tallēkšana
    - 1.vieta Vitālijs Orlovs (6.b klase)
    - 3.vieta Kirils Markovs (6.b klase)

    300 m skrējiens
    - 1.vieta Vitālijs Orlovs (6.b klase)

    50 m skrējiens 
    - 3.vieta Vitālijs Orlovs (6.b klase)

    Komandu kopvērtējums starp Daugavpils skolām:
    - 1. vieta zēnu komanda: Reinārs Skoromko un Jēkabs Birznieks (5.a klase), Gregs Laguta (5.b klase),  Kirils Markovs un Vitālijs Orlovs (6.b klase)
    - 2.vieta meiteņu komanda: Mišelle Pavļukaņeca (4.a klase), Ivona Belita Mendriķe (6.b klase), Laila Kornijenko un Darja Tulovska (6.a klase)
  • J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas karjeras spēle Vislatvijas “Karjeras nedēļas” ietvaros (gatavoja skolotājas Santa Čeirāne, Natālija Dektereva)
    - 2. vieta  Anastasija Kralika, Anastasija Volosova, Jeļizaveta Anciferova, Viktorija Veise, Ksenija Kožare un Marks Čerņecovs (7.b klase)
  • J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas konkurss “Mana pilsēta” (gatavoja skolotājas Ieva Skoromko, Olga Grišanova, Inesa Leontjeva)
    - 1.vieta Patrīcija Paula Pudāne (3.a klase), Sofija Merņaka (3.b klase), Artūrs Davidāns (3.c klase)
  • Bioloģijas valsts 45. olimpiādes II posms (gatavoja skolotāja Marina Savicka)
    - 1.vieta Vita Cerikova (9.a klase)
  • J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas konkurss “Jingle Bells” (gatavoja skolotāja Oksana Zuboviča)
    - 1.vieta Luīze Lukjaņenko (4.a klase)
    - 2.vieta Samanta Deņisova (3.a klases)
  • Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centra “Jaunība” Ziemassvētku floristikas konkurss “Egles rota – Ziemassvētku mēnestiņš” (gatavoja skolotāja Lāsma Šembela)
    - 1.vieta Sintija Poga (7.a klase)
    - 2.vieta Mārīte Smirnija (7.b klases)
  • Daugavpils tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma konkurss “Manai mīļai Latvijai” (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 3.vieta Aleksejs Mendriķis (8.b klase)
    - lielā balva Arina Grickova (8.a klases)
  • 39. latviešu valodas olimpiāde 7.-8.klašu skolēniem (skolas, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) (gatavoja skolotāja Vija Kursīte)
    - 3.vieta Martins Petkuns (8.b klase)
    - atzinība Jevgenijs Meļņikovs (8.b klase)

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2021./2022.m.g.

Eiropa

Latvija

  • Skolēnu skatuves runas video konkurss (gatavoja skolotāji Sandra Dimante, Līga Saleniece, Oļģerts Rihlickis)
    - 1.pakāpe Ance Korsiete (1.a klase)
    - 1.pakāpe Liliāna Leikuse (1.a klase)
    - 1.pakāpe Reinis Lūkass Davidčuks (5.a klase)
    - 1.pakāpe Monta Kupšāne (7.a klase)
  • Atklātā matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotājas Ludmila Uļinska, Ina Caune, Benita Malaja)
    - 2.vieta Vita Cerikova (8.a klase)
    - atzinība Reinis Lūkass Davidčuks (5.a klase)
    - atzinība Maksims Selickis (6.b klase)
    - atzinība Oto Dzalbs (7.a klase)
  • Valsts 23.atklātā tehnoloģiju un dizaina olimpiāde “K.Skalbes pasaka – Kaķīša dzirnavas” (gatavoja skolotājas Natālija Krivoguza, Lāsma Šembela)
    - 2.vieta Arina Grickova (7.a klase)
    - 2.vieta Veronika Bogdanova (8.a klase)
  • LU A.Liepas neklātienes matemātikas skolas Jauno matemātiķu konkurss (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska, Benita Malaja)
    - 2. vieta Daniels Rudgalvis, Agate Čeirāne (6.a klase), Anastasija Volosova, Maksims Selickis, Anastasija Kralika (6.b klase)
    - atzinība Oto Dzalbs, Alberts Olafs Ustinskovs, Vladislavs Šagapovs, Viktorija Ščerbenko
  • Eiropas eksāmens 2022 4.-6. klašu grupas un 7.-9. klašu grupas TOP20 uzvarētāji (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - Goda raksts Marks Čerņecovs (6.b klase)
    - Goda raksts Emīls Pitrāns (9.a klase)
  • Latvijas skolu orientēšanās kauss (skolotāja Vera Kukjane)
    - 3.vieta Arina Grigorjeva (8.b klase)
  • Matemātikas 72.olimpiāde (gatavoja skolotāja Benita Malaja)
    - 1.vieta Ņiķita Anisko (9.b klase)
  • Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiādes III posms 7.-8. klašu skolēniem (gatavoja skolotājs Oļģerts Rihlickis)
    - 2.vieta Aleksandra Čepuļonoka (8.b klase)
    - atzinība Armands Ozuns (8.b klase)

Latgales reģions

  • Latgales reģiona skolēnu eseju un radošo darbu konkurss "Krievu valoda, literatūra un kultūra: skats no XXI gadsimta" (gatavoja skolotāja Irina Kokina)
    - 2.vieta Katrīna ZeIča (5.b klase)
    - 3.vieta Tatjana Bikovska (5.b klase)
  • Debašu turnīrs angļu valodā “Pārbaudes darbi ir/nav jāatceļ skolās” (gatavoja skolotāji Gaļina Lavrentjeva un Oļģerts Rihlickis)
    - 2.vieta Vita Cerikova (8.a klase), Armands Ozuns (8.b klase), Katarina Burlakova (9.a klase)
  • Latviešu valodas un literatūras 48.olimpiāde 8.-9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Vija Kursīte)
    - 3.vieta Diāna Paškeviča (9.a klase)
  • Debašu turnīrs angļu valodā “TikTok has a positive/negative impact on the development of young generation” (gatavoja skolotāji Gaļina Lavrentjeva un Oļģerts Rihlickis)
    - 1.vieta Vita Cerikova, Artūrs Bozovičs (8.a), Armands Ozuns (8.b klase)
    - 2.vieta Katarina Burlakova, Emīls Pitrāns, Kārlis Krišs Viņķis (9.a klase)
  • Debašu turnīrs latviešu valodā “TikTok pozitīvi/negatīvi ietekmē jauniešu attīstību” (gatavoja skolotājs Oļģerts Rihlickis)
    - 2.vieta Vita Cerikova, Juta Vasiļjeva, Artūrs Bozovičs (8.a klase)

Daugavpils

  • Daugavpils universitātes viktorīna “Martinstag” (gatavoja skolotāja Irina Kokina)
    - 1.vieta Emīls Pitrāns (9.a klase)
  • Pilsētas spēle - konkurss “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta Vladislavs Šagapovs, Oto Dzalbs, Alberts Olafs Ustinskovs (7.a klase)
  • Pilsētas angļu valodas olimpiāde 6.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Gaļina Lavrentjeva)
    - atzinība Gerda Grunda (6.a klase)
  • Pilsētas konkurss – izstāde “Ziedi. Ziedi. Ziedi.” (gatavoja skolotājas Sandra Dimante, Natālija Krivoguza, Lāsma Šembela)
    - pateicība par panākumiem Aija Livčāne (4.a klase)
    - pateicība par panākumiem Ivona Belita Mendriķe (5.b klase)
    - pateicība par panākumiem Anna Boiko (5.b klase)
    - pateicība par panākumiem Lolita Kozlovska (5.b klase)
    - pateicība par panākumiem Mārīte Smirnija (6.b klase)
    - pateicība par panākumiem Līva Kursiša (9.a klase)
  • Pilsētas konkurss “Eirospēle” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 2. vieta Marks Čerņecovs, Anastasija Kralika, Viktorija Kralika, Veronika Petrova, Mārīte Smirnija (6.b klase)
  • Jauno vieglatlētu kauss (gatavoja skolotāja Vera Kukjane, Viktors Haruns)
    - 2.vieta lodes grūšanā Ņiķita Anisko (9.b klase)
    - 2.vieta 1000m distancē Ervins Dubovskis (9.b klase)
    - 2.vieta komandu kopvērtējumā Ņiķita Anisko, Ervins Dubovskis, Aleksejs Gončarenko (9.b klase), Kristaps Baļčūns, Reinis Putns, Žanis Gipters (8.a klase)
    - 3.vieta lodes grūšanā Aleksejs Gončarenko (9.b klase)
  • Pilsētas pasaku konkurss 3.-6.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Līga Saleniece, Larisa Kovaļevska, Aina Kudiņa, Irina Kokina, Vija Kursīte)
    - 1.vieta Marks Čerņecovs (6.b klase)
    - 3.vieta Anika Gubareva (3.b klase)
    - atzinība Germans Salna (3.b klase)
    - atzinība Lolita Kozlovska (5.b klase)
    - atzinība Anna Boiko (5.b klase)
  • Ziemassvētku radošo darbu konkurss “Disney Characters’ Christmas in Latvia” (gatavoja skolotāja Oksana Zuboviča)
    - 3.vieta Katrina Petkune, Marija Vasiļjeva (4.b klase)
  • Floristikas konkurss (gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    - 1.vieta Mārīte Smirnija (6.b klase)
    - 2.vieta Veronika Krivoguza (9.b klase)
  • Skolēnu skatuves runas priekšnesumu video konkurss (gatavoja skolotāji Sandra Dimante, Līga Saleniece, Oļģerts Rihlickis)
    - 1.pakāpe Ance Korsiete (1.a klase)
    - 1.pakāpe Liliāna Leikuse (1.a klase)
    - 1.pakāpe Reinis Lūkass Davidčuks (5.a klase)
    - 1.pakāpe Monta Kupšāne (7.a klase)
  • Latviešu valodas olimpiāde 5.-6. klašu skolēniem (mazākumtautību izglītības programma) (gatavoja skolotājas Līga Saleniece, Vija Kursīte)
    - atzinība Katrīna Zelča (5.b klase)
    - atzinība Marks Čerņecovs (6.b klase)
    - atzinība Jeļizaveta Anciferova (6.b klase)
  • Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-6.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Līga Saleniece)
    - 1.vieta Reinis Lūkass Davidčuks (5.a klase)
    - 1.vieta Agate Čeirāne (6.a klase)
    - 2.vieta Ivonna Ducka (5.a klase)
    - 2.vieta Agata Zeilāne (5.a klase)
    - 2.vieta Marta Bozoviča (6.a klase)
    - 3.vieta Elza Korsiete (6.a klase)
  • Matemātikas 72.olimpiādes 2.posms 5.-8.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Ina Caune, Ludmila Uļinska, Benita Malaja)
    - 2.vieta Vitālijs Orlovs (5.b klase)
    - 2.vieta Anastasija Volosova (6.b klase)
    - 2.vieta Vita Cerikova (8.a klase)
    - 3.vieta Reinis Lūkass Davidčuks (5.a klase)
    - 3.vieta Agate Čeirāne (6.a klase)
    - 3.vieta Ričards Čalenko (7.a klase)
    - 3.vieta Alberts Olafs Ustinkovs (7.a klase)
    - 3.vieta Vladislavs Šagapovs (7.a klase)
    - atzinība Darja Tulovska (5.a klase)
    - atzinība Daniels Rudgalvis (6.a klase)
    - atzinība Maksims Selickis (6.b klase)
    - atzinība Oto Dzalbs (7.a klase)
    - atzinība Sofija Jaņeviča (8.b klase)
    - atzinība Polina Ņevedomska (8.b klase)
    - atzinība Aleksandra Čepuļonoka (8.b klase)
  • Frankofonijas dienām veltīts pilsētas radošo darbu konkurss (gatavoja skolotāja Ludmila Čirkste)
    - 1.vieta Alisa Geiko (5.b klase)
    - 1.vieta Vitālijs Orlovs (5.b klase)
    - 2.vieta Artjoms Maksimovs (5.b klase)
    - 2.vieta Katrīna Zelča (5.b klase)
  • Daugavpils pilsētas skolēnu sacensības peldēšanā
    - 1.vieta Renārs Šidlovskis (3.b klase)
    - 1.vieta Evelīna Šidlovska (8.b klase)
  • DU konkurss “Ziemassvētku un Jaungada apsveikums” (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 1.vieta Aleksandra Čepuļonoka (8.b klase)
    - 1.vieta Marija Grigorjeva (9.b klase)
    - 1.vieta Anastasija Meškovska (9.b klase)
    - 2.vieta Darja Tkačuka (9.b klase)
    - 3.vieta Veronika Krivoguza (9.b klase)
    - 3.vieta Jelizaveta Anciferova (6.b klase)
    - atzinība Mārīte Smirnija (6.b klase)
  • Ķīmijas valsts 63. olimpiādes 2.posms (gatavoja skolotāja Dace Plociņa)
    - 1.vieta Emīls Pitrāns (9.a klase)
    - 1.vieta Ņiķita Anisko (9.b klase)
    - 3.vieta Jekaterina Koreškova (9.b klase)
  • Matemātikas 72.olimpiādes 2.posms (gatavoja skolotāja Benita Malaja)
    - 2.vieta Ņiķita Anisko (9.b klase)
    - 3.vieta Emīls Pitrāns (9.a klase)
  • J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas konkurss “Jingle Bells 2021 My dream” (gatavoja skolotāja Oksana Zuboviča)
    - 2.vieta Luīze Lukjaņenko (3.a klase)
    - 3.vieta Santa Marija Vjakse (3.a klase)
  • Fizikas valsts 72. olimpiādes II posms (gatavoja skolotāja Aleksandra Vagele)
    - 1.vieta Ņiķita Anisko (9.b klase)
    - atzinība Emīls Pitrāns (9.a klase)
  • Krievu valodas 24. olimpiādes II posms 8.-12. klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 2.vieta Jekaterīna Koreškova (9.b klase)
    - 3.vieta Ņiķita Anisko (9.b klase)
  • Vēstures 28. olimpiādes II posms (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta Jekaterīna Koreškova (9.b klase)
    - 1.vieta Ņiķita Anisko (9.b klase)
    - 2.vieta Aleksejs Gončarenko (9.b klase)
    - 2.vieta Emīls Pitrāns (9.a klase)
    - 2.vieta Armands Ūdris (9.b klase)
    - 3.vieta Mareks Vaclavs Dekterevs (9.b klase)
    - atzinība Diāna Paškeviča (9.a klase)
  • Bioloģijas 44. olimpiāde (gatavoja skolotāja Alla Berjoza)
    - 2.vieta Emīls Pitrāns (9.a klase)
    - 3.vieta Katrīna Burlakova (9.a klase)
    - 3.vieta Armands Ūdris (9.b klase)
    - 3.vieta Ņiķita Anisko (9.b klase)
    - 3.vieta Jekaterīna Koreškova (9.b klase)
  • Latviešu valodas 38. valsts olimpiādes 2. posms 7.-8. klašu skolēniem (mazākumtautību izglītības programma) (gatavoja skolotājs Oļģerts Rihlickis)
    - 3.vieta Armands Ozuns (8.b klase)
    - atzinība Aleksandra Čepuļonoka (8.b klase)

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2020./2021.m.g.

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2019./2020.m.g.

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2018./2019.m.g.

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2017./2018.m.g.

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2016./2017.m.g.

Jeļena Vucēna
"Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties" (Zenta Mauriņa)
Jeļena Vucēna, skolas direktore
Skolas kolekīvs
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS