Otrdiena, 2021.gada 26.oktobris
Vārda dienu svin: Amanta, Amanda, Kaiva

Navigācija

Projekti

Piens_augli_projekts_logo

PROGRAMMAS “SKOLAS PIENS” UN “AUGĻI SKOLAI”

Programmas skolu piegādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu rezultāti – izdzerti 35215 tonnu piena, apēsts 6686 tonnu augļu un dārzeņu.

Zemkopības ministrijas īstenotā ES atbalsta programma augļu, dārzeņu un piena piegādei izglītības iestādēm vairāku gadu laikā iemantojušas lielu popularitāti bērnu un jauniešu vidū. Atbalsta programmu ietvaros bezmaksas piens pirmsskolēniem un skolēniem Latvijā ir pieejams jau kopš 2004./2005.m.g. (programmas norises 16.gads), savukārt bezmaksas augļi un dārzeņi kopš 2010./2011.m.g. (programmas norises 9.gads).

Piena produktu izdale vienam izglītojamajam ir porcijās līdz 250 mililitriem. Augļu un dārzeņu izdale ir 100 gramu porcijās: var saņemt svaigu augļu (ābolu, bumbieru, dzērveņu), dārzeņu (burkānu, kāļu, kolrābju, kāpostu, ķirbju) vai to asorti porcijas. Dzērvenes ir paredzētas izdalei tikai asorti ietvaros.

2019./2020.m.g. Daugavpils Saskaņas pamatskolas piedalās abās programmās. Programma sāksies 2019.gada 1.oktobrī.

Augļus un dārzeņus skolai piegādās KS "Baltijas dārzeņi" Šis gads ir tas, kad ābolu audzētājiem ir ļoti, ļoti maz. Iespēju robežās visām mācību iestādēm būs āboli, bet būs mazāk nekā iepriekšējā gadā.

Augļu un dārzeņu piegāde šogad mūsu skolai būs 2 reizes nedēļā- pirmdienās un trešdienās.

Pienu skolai piegādās AS “Latgales piens”, piegādes būs 2 reizes nedēļā- otrdienās un ceturtdienās.

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS