Trešdiena, 2024.gada 19.jūnijs
Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Navigācija

Projekti

Piens_augli_projekts_logo

PROGRAMMAS “SKOLAS PIENS” UN “AUGĻI SKOLAI”

Programmas skolu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, ka arī palielināt programmas efektivitāti, nodrošināt mērķtiecīgāku atbalstu un palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Piena produktu izdale vienam izglītojamajam ir porcijās līdz 250 mililitriem. Augļu un dārzeņu izdale ir 100 gramu porcijās: var saņemt svaigu augļu (ābolu, bumbieru, dzērveņu), dārzeņu (burkānu, kāļu, kolrābju, kāpostu, ķirbju) vai to asorti porcijas. Dzērvenes ir paredzētas izdalei tikai asorti ietvaros.

2023./2024.m.g. Daugavpils Saskaņas pamatskola piedalās “Piens un augļi skolai” programmā. Programma skolā sākas 2023.gada 1.oktobrī.

Augļus(ābolus) skolai piegādā Lendžu pagasta (Rēzeknes nov.) zemnieku saimniecība "Ķirši", pienu piegādā AS “Latgales piens” (Daugavpils).

Augļu piegāde šogad mūsu skolai notiek 1 reizi nedēļā, izdale otrdienās, trešdienās, ceturtdienās. Piena piegāde notiek 2 reizes nedēļā, izdale otrdienās, ceturtdienās.

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS