Sestdiena, 2023.gada 30.septembris
Vārda dienu svin: Elma, Elna, Menarda

Navigācija

Projekti

Logo

eTwinning projekti

eTwinning projekts ir mērķtiecīgi plānotas aktivitātes mācību procesa ietvaros, kuras tiek īstenotas tiešsaistē sadarbojoties skolēniem un skolotājiem no dažādām valstīm (starptautiskais projekts) vai vienas valsts ietvaros (nacionālais projekts).

Mūsdienu mācību vidē projektus vairāk cenšas izmantot kā instrumentu mācību procesa stimulēšanai un modernizācijai. Tie skolotājam ļauj dažādot mācību procesu, izstrādājot inovatīvus mācību līdzekļus, mācību metodes un aktivitātes, ļauj aktīvi iesaistīt skolēnus mācību procesā, stimulējot viņu pašmācību, uzlabojot mācīšanas un mācīšanās kvalitāti, motivē strādāt vēl radošāk, ļauj meklēt jaunas pieejas, rast jaunas iespējas un gūt lieliskus rezultātus.

Projektu metode mācību procesā veicina skolēnu motivāciju mācīties un attīsta svarīgas 21. gadsimta prasmes: kritisko domāšanu, informācijas analīzi un strukturēšanu, viedokļa pamatošanu, sadarbības prasmi. Sadarbojoties ar citiem Eiropas skolu skolēniem un skolotājiem, projektu dalībnieki pilnveido angļu valodas zināšanas, ievērojami uzlabo saskarsmes prasmes, iegūst jaunas un vērtīgas zināšanas darbā ar IKT rīkiem.

Par eTwinning projektu:
www.etwinning.net
etwinning.lv

  • eTwinning projekts ”Green Missions” („Zaļās Misijas”) (PDF)
  • eTwinning projekts "Ģeometriskie pārvietojumi modernajā mākslā. GeT in OpArt." (PDF)
  • eTwinning projekts "Let's celebrate!" (PDF)
  • eTwinning projekts "UNESCO Cultural Heritage: my sites, your sites!" (PDF)
  • eTwinning projekts “Cooking Detectives: in search of your Granny’s kitchen Cultural Heritage!” (PDF)
  • eTwinning projekts “7 Notes to English” (PDF)
  • eTwinning projekts “Parks pie manas skolas” (PDF)

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS