Ceturdiena, 2024.gada 23.maijs
Vārda dienu svin: Leokādija, Leontīne, Lonija, Ligija

Navigācija

Skolas sasniegumi

2022./2023.m.g.

Valsts prezidents apbalvo Latvijas labākās skolas
2023. gada 29. septembrī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pedagogiem pasniedza Ata Kronvalda balvas, savukārt Latvijas labākajām skolām – ceļojošās “Lielā pūce” un “Mazā pūce” balvas.
Pasākumā uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents pateicās pedagogiem par viņu nozīmīgo darbu skolēnu izglītošanā.
Daugavpils Saskaņas pamatskola pēc 2022./2023m.g. olimpiāžu rezultātiem ieguva 2.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu "Mazā Pūce"

Daugavpils Saskaņas pamatskolai piešķirts "eTwinning Skola" statuss.
Daugavpils Saskaņas pamatskola saņēma Starptautisko Zaļo karogu.

2019./2020.m.g.

Valsts robežsardzes pateicības raksts Daugavpils Saskaņas pamatskolai par dalību Valsts robežsardzes 100.gadadienas pasākumu ietvaros rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā “Manai robežsardzei – 100”


2018./2019.m.g.

Metodisko izstrādņu konkurss pedagogiem
- 1.vieta Nataļja Ivanova, Marija Mičūne
- 2.vieta Vija Kursīte, Natālija Karpenko


2017./2018.m.g.

Valsts prezidents apbalvo Latvijas labākās skolas
2018. gada 29. augustā Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pedagogiem pasniedza Ata Kronvalda balvas, savukārt Latvijas labākajām skolām – ceļojošās “Lielā pūce” un “Mazā pūce” balvas.
Pasākumā uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents pateicās pedagogiem par viņu nozīmīgo darbu skolēnu izglītošanā.
Par skolēnu lieliskiem rezultātiem valsts mēroga olimpiādēs 2017./2018. mācību gadā Daugavpils Saskaņas pamatskola ieguva 4.vietu un saņēma diplomu.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai piešķira “eTwinning Skola” statusu
eTwinning Eiropas skolu sadarbības tīkls šogad uzsāka jaunu iniciatīvu – skolas, kuras aktīvi īsteno eTwinning projektus, veicina digitālo pratību un interneta drošību, varēja pieteikties “eTwinning Skola” statusa piešķiršanai.
Šīs jaunais sertifikāts izsaka atzinību un uzslavu par iesaistīšanos, veltīšanos un aizrautību ne tikai dažiem eTwinning dalībniekiem, bet visai skolotāju un skolas vadības komandai par teicamiem projektiem nacionālā vai Eiropas līmenī.
Pēc rūpīgas atlases šogad šo statusu saņēma pirmās 24 Latvijas vispārējās, profesionālās un interešu izglītības iestādes, tajā skaitā arī mūsu skola! Šis statuss tiek piešķirts uz 2 gadiem.


2016./2017.m.g.

2016.gada 8. oktobrī Rīgā, Spīķeru koncertzālē notika gadskārtējā Nacionālā eTwinning konference, kurā mūsu skolai tika pasniegta “Nacionālā eTwinning balva 2016” par projektu “Green Missions”, kurā piedalījās 6.b klases skolēni kopā ar angļu valodas skolotāju Natāliju Karpenko. "Green Missions" ("Zaļās Misijas") projekta mērķis ir attīstīt skolēnu angļu valodas prasmes, uzlabot skolēnu digitālās prasmes izmantojot IKT tehnologijas, ka arī saskarsmes prasmes, palīdzēt iemācīties sadarboties ar vienaudžiem no citām valstīm, iesaistoties kopīgajās interaktīvajās aktivitātēs.


2016.gada 2. decembrī ikgadējā Slimību profilakses un kontroles centra seminārā Rīgā skolai tika pasniegts apliecinājums par iegūto statusu „Veselību veicinoša izglītības iestāde”.


Daugavpils Saskaņas pamatskolai ir piešķirts Eiropas kvalitātes sertifikāts Erasmus + programmas pamatdarbības Nr.2 (KA2) stratēģisko skolu sadarbības partnerības projektā „Flipped Learning with ICT” („Citādā mācīšanās, izmantojot IKT”, projekta Nr. 2015-1-TR01-KA219-021988_5). Šis projekts izveidots ar mērķi uzlabot mācīšanas un mācīšanās kvalitāti mūsu skolās; izstrādāt un dalīties pieredzē ar inovatīvām mācību metodēm un aktivitātēm; stimulēt skolēnu pašmācību neatkarīgi no laika un vietas; uzlabot skolēnu un skolotāju datorprasmes.


Pec skolēnu sasniegumiem valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos 2017./2017.mācību gadā reitingā „Draudzīgā Aicinājuma balva” skola ir ierindojusies 6.vietā.


2015./2016.m.g.

Pēc 2015./2016.m.g. rezultātiem starp 175 Latvijas Mazo skolu grupas skolām Daugavpils Saskaņas pamatskola ieņēma godalgoto 2.vietu un saņēma balvu „Mazā Pūce”. Balvu pasniedza Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis Melngalvju namā ikgadējā Ata Kronvalda ceļojošās balvas „Lielā Pūce” pasniegšanas ceremonijā. Ceļojošo balvu skolu kolektīviem piešķir par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs.


Augsts rezultāts skolai ir reitingā "Draudzīgā Aicinājuma balva" – 3.vieta. Skolu reitings veidojas pēc skolēnu sasniegumiem valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un skolēnu zinātniskajos lasījumos.


Par sasniegumiem ilgspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā izglītības iestādē un tās apkārtnē skolai ir piešķirts „Zaļais diploms” un Latvijas ekoskolas nosaukums.


Latgales Centrālās bibliotēkas Pateicības raksts Daugavpils Saskaņas pamatskolai par atbalstu, veiksmīgu sadarbību un radošo ideju īstenošanu kopā ar Latgales Centrālās bibliotēkas filiāli Bērnu bibliotēku “Zīlīte”


Daugavpils pilsētas Domes Pateicības raksts Daugavpils Saskaņas pamatskolai par ieguldījumu Daugavpils pilsētas veidošanā, piedaloties Ziemassvētku noformējuma konkursā “Ziemassvētki 2015./2016.” un iegūto 2.vietu grupas pilsētas izglītības iestāžu noformējums, apakšgrupā pamatskolas, vidusskolas


2014./2015.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 1.vieta Latvijas skolu reitingā
Melngalvju namā notika ceļojošās balvas "Lielā pūce" pasniegšanas ceremonija, kuras laikā Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvoja skolotājus par ilggadēju un ievērojamu ieguldījumu talantīgo skolēnu izglītošanā un skolēnu zinātniskās pētniecības darba vadīšanā. Mūsu skola ir ieguvusi 1.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Lielā Pūce”.
Ceļojošo balvu "Lielā pūce" piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos (sīkāk)


2013./2014.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 2.vieta Latvijas skolu reitingā
2.septembrī Melngalvju namā notika ceļojošās balvas "Lielā pūce" pasniegšanas ceremonija, kuras laikā Valsts prezidents Andris Bērziņš apbalvoja skolotājus par ilggadēju un ievērojamu ieguldījumu talantīgo skolēnu izglītošanā un skolēnu zinātniskās pētniecības darba vadīšanā. Mūsu skola ir ieguvusi 2.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Mazā Pūce”.
Ceļojošo balvu "Lielā pūce" piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos.


2012./2013.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 1.vieta Latvijas skolu reitingā
2013.g. 9.jūlijā Izglītības un zinātnes ministrijā notika 2012./2013. mācību gada Ceļojošās balvas „Lielās Pūces” pasniegšanas sarīkojums. Mūsu skola otro gadu pēc kārtas ir ieguvusi 1.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Lielā Pūce”. Ceļojošo balvu „Lielā Pūce” piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos.


2011./2012.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 1.vieta Latvijas skolu reitingā
2012.g. 20.jūnijā Izglītības un zinātnes ministrijā notika 2011./2012. mācību gada Ceļojošās balvas „Lielās Pūces” pasniegšanas sarīkojums. Mūsu skola ir ieguvusi 1.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Lielā Pūce”. Ceļojošo balvu „Lielā Pūce” piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos.

Jeļena Vucēna
"Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties" (Zenta Mauriņa)
Jeļena Vucēna, skolas direktore
Skolas kolekīvs
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS