Piektdiena, 2024.gada 19.jūlijs
Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Gada sirsnīgākie svētki
16.05.2024
15.maijā tiek atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena. Mūsu skolas pirmklasniekiem tā iezīmējās arī ar sirsnīgāko svētku – Mātes dienas – svinēšanu.
Visjaunākie izglītojamie skolas saimē ielūdza savas mammas trešdienas vakarā uz svinīgo koncertu, kur uzstājās ar dziesmām, dejām un dzejoļiem. Vakara turpinājumā koncerta dalībnieki ar pirmo klašu audzinātajām devās uz saviem kabinetiem, kur izveidoja mandalas no dažādām augu tējām. Bērni un viņu ciemiņi izzināja dažādu augu ārstniecisko efektu, izveidoja mandalu – apļa rakstu – no piparmētras, kumelītēm, melisas u.c. augiem un devās mājās baudīt izveidoto tēju.

Paldies visiem pedagogiem, kas iesaistījās koncerta sagatavošanā, kā arī visām mūsu skolas ģimenēm par kopā būšanu!

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS