Ceturdiena, 2024.gada 23.maijs
Vārda dienu svin: Leokādija, Leontīne, Lonija, Ligija

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Daugavpils Saskaņas pamatskolas komanda gūst panākumus spēlē “Graudu pele”
11.04.2024
Nedēļas nogalē, 5. aprīlī Daugavpils Saskaņas pamatskolā norisinājās konkurss “Graudu pele”, ko organizēja Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu komanda, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Mūžizglītības centra ar British Council pārstāvniecības atbalstu Latvijā projekta “KODS: L.A.U.K.I. -2” ietvaros.
Pasākumā piedalījās arī mūsu skolas 6. klases komanda – Andrejs , Vitolds, Anastasija, Milana un Marija . Konkursa laikā skolēni iepazina lauksaimniecības nozari – izzināja, kādas graudu kultūras tiek audzētas Latvijā, kā notiek audzēšana un realizācija, noteica graudu attīstības stadijas, atpazina dažādu graudu veidus un no tiem iegūtos produktus, sacentās zināšanās par lauksaimniecību dažādos citos ar atjautību un loģisko domāšanu saistītos konkursos. Savukārt radošā uzdevuma ietvaros izstrādāja jaunus, inovatīvus produktus. Aktīvi un aizrautīgi darbojoties, sacenšoties, spēles finālā Daugavpils Saskaņas pamatskolas komanda ieguva 1. vietu. Sveicam komandu! Divi no pasākuma vadītājiem – Reinis Putns un Kristers Bleidelis ir mūsu skolas absolventi – prieks tikties un turpināt sadarbību skolā!

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS