Svētdiena, 2022.gada 25.septembris
Vārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Mācību gada noslēguma goda svētki
20.06.2022
Mācību gada noslēguma pasākums mūsu skolā ir tradicionāli svētki.
Šajā pasākumā skolēni saņēma pateicības rakstus par sasniegumiem olimpiādēs un konkursos, pilsētā, novadā, valstī. Tika pasniegti pateicības raksti par to, ka mācību gada laikā nebija neviena kavējuma, zelta un sudraba liecības. Tika godināti skolotāji, jo kurš gan cits, ja ne skolotāji ir palīdzējuši skolēniem sasniegt augstus rezultātus. Visus priecēja mūsu skolas radošie kolektīvi- koris, ansambļi, tautas deju kolektīvi, solisti un dzejoļu deklamētāji.
Pasākuma noslēgumā skolas direktore Jeļena Vucēna vēlreiz sveica visus skolēnus, skolotājus, novēlēja labu un drošu atpūtu vasarā, lai visi veseli un laimīgi 1.septembrī atgrieztos skolā.

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS