Ceturdiena, 2024.gada 29.februāris
Vārda dienu svin:

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Zaļā karoga pacelšana
04.10.2021
2021.gada 20.septembrī Rīgā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā mūsu skolas Ekopadomes vadītāja skolotāja Lolita Valaine Aizbalte piedalījās svinīgā pasākumā, kurā mūsu skolai tika pasniegts starptautiskais Zaļais karogs.
Pirmo reizi skola Zaļo karogu saņēma pirms vienpadsmit gadiem 2010.gadā.
Šogad Ekoskolu programma svin jubileju- 20 gadi. Šajā svētku gadā mēs svinam Zaļā karoga statusa iegūšanas svētkus. Zaļais karogs ir Ekoskolu programmas simbols. Mēs kopā lepojamies, ka mūsu darbi zaļākai, tīrākai videi ir novērtēti ar šo kvalitātes zīmi.
Šogad turpināsim informēt skolas saimi un apkārtējo sabiedrību par videi draudzīgām darbībā, piedalīsimies talkās, rīkosim prāta spēles. Kopā gan svinēsim Ekoskolu programmas 20 gadu jubileju, gan darīsim labus darbus kopā!
Pagājušā mācību gadā attālināti tapa mūsu skolas Ekopadomes himna, kura pirmo reizi tika atskaņota 2021.gada 4.maijā. Šodien himna skanēja klātienē Zaļā karoga pacelšanas pasākumā un ieskandēja jaunu darba cēlienu.
Saskaņas pamatskolas direktore J.Vucēna, skolēnu līdzpārvaldes un Ekopadomes vadīdājs 8.a klases izglītojamais A.Bozovičam pacēla Zaļo karogu.
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS