Piektdiena, 2024.gada 19.jūlijs
Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Janvāris - spraigs mēnesis projektu dalībniekiem
01.02.2021
Janvāris Daugavpils Saskaņas pamatskolas skolēniem, kuri darbojas dažādos projektos, ir bijis piesātināts ar dažādām aktivitātēm.

Neskatoties uz to, ka mācības turpinās attālinātā režīmā, skolēni piedalās Zoom nodarbībās, tiešsaistes viktorīnās, kā arī iepazīstas ar dažādiem materiāliem par pirmās palīdzības sniegšanu, ko izstrādājuši Čehijas dalībnieki.
25.janvārī projekta „Izglāb draugu!” dalībnieki piedalījās Zoom konferencē, kuras noslēgumā tika organizēta tiešsaistes viktorīna visiem projekta dalībniekiem. Daugavpils Saskaņas pamatskolu viktorīnā pārstāvēja skolotājas Lubova Iļiško, Sandra Dimante, Tatjana Revina un 6.a, 6.b klases skolēni-projekta dalībnieki. Dalībnieki izrādīja lielu ieinteresētību un ar aizrautību atbildēja uz jautājumiem. Viss notika angļu valodā, kas, savukārt, bija liels izaicinājums kā skolotājiem, tā skolēniem.
3.vietu viktorīnā ieguva pārstāvis no Turcijas, 2.vietā palika Rumānija, bet godpilno 1.vietu ieguva Daugavpils Saskaņas pamatskolas skolotāja Sandra Dimante!
Pēc viktorīnas skolēni tiešsaistē dalījās ar savām emocijām, kā arī pārrunāja savu veikumu ar citiem projekta dalībniekiem, tādējādi nostiprinot savu valodas kompetenci.
Savukārt 27.janvārī notika Zoom nodarbība un tiešsaistes viktorīna 5.b klases skolēniem kopā ar skolotājām Natāliju Dekterevu un Tatjanu Revinu. Nodarbību par pirmās palīdzības sniegšanu vadīja NMPD pārstāve Jeļena Denisjuka.
Laikā, kad aiz loga valda ziema, ir vēlme doties baudīt ziemas priekus uz ledus, skolēniem bija lietderīgi dzirdēt informāciju par pirmās palīdzības sniegšanu.
Ar savu apņēmību un strādātgribu projekta dalībnieki ir pierādījuši, ka, lai arī attālināti, tomēr spēj paveikt iecerēto!

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga Saleniece
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS