Otrdiena, 2021.gada 18.maijs
Vārda dienu svin: Ēriks, Inese, Inesis

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Ar projektiem- pret pandēmiju!
08.12.2020
Spītējot Covid 19 pandēmijas radītajiem ierobežojumiem, Daugavpils Saskaņas pamatskola ir uzsākusi dažādu Erasmus+ projektu realizāciju.
Attālināto mācību laikā projektu realizēšana ir sava veida izaicinājums, jo jāapgūst daudzas jaunas platformas un IKT rīki (Padlet, E-twinning, Powtoon animation, Slack, Zoom). Tas viss paplašina gan skolēnu redzesloku, gan zināšanas dažādās jomās.

Viens no projektiem ir “ Izglāb draugu!” („First Aid in The School Teaching and Training”,   līguma Nr. 2020-1-CZ01- KA229-078299_ 5), kurā iesaistās skolēni vecumā no 4-14 gadiem. Projekta mērķis ir motivēt skolēnus uzņemties atbildību par savu un apkārtējo cilvēku veselību, kas šajos apstākļos ir jo īpaši svarīgi.

Projekta dalībnieki ir izveidojuši tiešsaistes platformas Padlet un eTwinning, lai tiešsaistē sazinātos, ievietotu un dalītos ar materiāliem, idejām un veiksmīgu pieredzi.
Veiksmīgi ir aizvadīta projekta „Izglāb draugu!” pirmā tiešsaistes konference Zoom platformā, kur projekta dalībnieki iepazinās ar komandu un iepazīstināja ar sevi, apsprieda projekta mērķus, kā arī veica pirmo uzdevumu- nobalsoja par projekta LOGO, kuru veidoja citu valstu dalībnieki.

Arī otrs projekts- “Laikam līdzi: Apgrieztās klases koncepts” (“Flipping home and school in teaching/learning process”, līguma Nr. 2020-1-PL01- KA229-081562_ 6) ir tik pat aktuāls un nozīmīgs kā skolēniem, tā skolotājiem – jo mācības skolā daļēji notiek attālināti. Šinī projektā darbojas skolēni vecumā no 11-15 gadiem, kā arī dažādu priekšmetu skolotāji. Izglītības jomā digitālās prasmes ir viens no ES mērķiem 2020. gadā, tāpēc arī šis projekts paver iespējas tā dalībniekiem pilnveidot savas IKT prasmes, apgūstot jaunas platformas.
Regulāra saziņa dažādos sociālajos tīklos un digitālajās platformās ļauj dalībniekiem dalīties savā pieredzē un vērot, kā ar situāciju tiek galā citu valstu dalībnieki, vienlaicīgi uzlabojot savas svešvalodu zināšanas un IKT prasmes.
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS