Sestdiena, 2023.gada 30.septembris
Vārda dienu svin: Elma, Elna, Menarda

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Valsts dzimšanas dienas pasākumi
21.11.2016
Novembris ir Latvijas mēnesis. Pirms dažām dienām mūsu valsts svinēja savu 98.dzimšanas dienu. 17.novembrī skolas saimē, kopīgi dziedot, dejojot, skandējot dzeju, godinājām mūsu Latviju.
Novembrī skolā par tradīciju kļuvuši pilsoniskuma nedēļas pasākumi, kuros skolēni un skolotāji piedalījās ar patiesu prieku. Radošo darbu konkurss „Vārds Dzimtenei”, konkurss “Latvija –manas mājas”, foto izstāde „Svētki Daugavpils saimē!”, lentīšu locīšanas pasākums muzejā un klases stundās, svecīšu iededzināšana pie skolas gan 11.novembrī, lāpu gājiens, radio pārraide “Novembris- svētku un atceres mēnesis”, tikšanās ar robežsardzes pārstāvjiem, vēstures docentu H.Somu, konkurss „Sportiskākais zēns skolā”, klases stundas un vairāki pilsētas pasākumi veltīti Latvijai, auseklīšu sienas veidošana pie katras klases “Ar ko lepojas Latvija?”. No 7. līdz 11.novembrim skolā veidojām novēlējumu sienu, kur Latvijas karoga kontūrā katra klase ierakstīja tautasdziesmu par Latvijai. Svētku kulminācija bija noslēguma pasākumi- koncerti 1.-2. un 3.-5.klasēm “Rakstu rakstus izrakstīju” , 6.-9.klasēm sadziedāšanās pasākums skolas pagalmā “Dziesmas Latvijai”.

foto

Mūsu skolā ir tradīcija Latvijas dzimšanas dienā mūsu pirmklasniekus uzņemt skolas saimē. Pa šo pusgadu viņi daudz ko iemācījušies, kļuvuši nopietnāki un draudzīgāki. Dziesmas “No četriem novadiem austs” pavadījumā, pirmklasnieki iedejoja pasākumā, turot rokās auseklīšus un Latvijas karodziņus. Koncertu varēja noskatīties ar pirmklasnieku vecāki.
Koncertos katra klase runāja tautasdziesmas un dziedāja savas izvēlētās dziesmas. Koncertā piedalījās visi skolēni, rādot savus priekšnesumus. Tā bija vislabākā dāvana Latvijai. Koncerta noskaņu papildināja skolas koru, ansambļa un tautas deju kolektīvu priekšnesumi.
Svētku izskaņā Daugavpils Saskaņas pamatskolas direktore apsveica skolēnus un skolotājus. Svētki aizvadīti, bet darbs skolā turpinās. Lai mums veicas!

Rakstu sagatavoja direktores vietniece izgl.jomā Dace Plociņa
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS