Sestdiena, 2017.gada 22.jūlijs
Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Navigācija

Skolēnu sasniegumi

Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2016./2017.m.g.

Latvija

  • Valsts skolēnu pētījumu konkurss “Vēsture ap mums” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - Atzinība Terēze Juškus (7.a klase)
  • Vislatvijas jaunrades konkurss latviešu valodā un literatūrā “Es esmu vaļējās durvis” (R.Mūks) (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - Atzinība Dominiks Cipkins (7.a klase)
  • Valsts Jauno matemātiķu konkurss (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 2.vieta komandai: Arnita Bernāne, Dominiks Cipkins, Ivo Dzalbs, Laura Lazdāne, Raivis Užulis (7.a klase); Antons Grāvelis, Sandris Iliško, Artjoms Levikins, Māris Locs, Lauris Livdāns (7.b klase); Viktorija Kolomažņikova, Normunds Palabinskis (8.a klase)
  • Starptautiskā ( Latvija/Lietuva) matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik” (gatavoja skolotāja Jekaterina Klanovska)
    - 3.vieta Ņiķita Anisko (4.b klase)
  • Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotājas Ina Caune, Jekaterina Klanovska, Ludmila Uļinska)
    - 2.vieta Armands Preilis (6.a klase)
    - 2.vieta Dominiks Cipkins (7.a klase)
    - 2.vieta Antons Grāvelis (7.b klase)
    - 3.vieta Kristers Zelčs (5.a klase)
    - Atzinība Arnita Bernāne (7.a klase)
    - Atzinība Ivo Dzalbs (7.a klase)
  • Valsts atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde “Gadalaiki - ziema”(gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    2.vieta Viktorija Kolomažņikova (8.a klase)
  • Valsts A.Valtnera konkurss “Pazīsti savu organismu” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 3.vieta Linda Novika (9.a klase)
    - 3.vieta Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
  • Latvijas atklātā ķīmijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Dace Plociņa)
    - 2.vieta Vladislavs Binders (9.b klase)
    - 3.vieta Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
    - Atzinība Normunds Palabinskis (8.a klase)
    - Atzinība Artūrs Jacišins (8.a klase)
  • Starptautiskais informātikas un algoritmiskās domāšanas konkurss Bebr[a]s 7.-8.klašu grupā (gatavoja skolotāja Tamara Fadejeva)
    - Atzinība Dominiks Cipkins (7.a klase)
  • Valsts bioloģijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 3.pakāpes diploms Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
    - Atzinība Linda Novika (9.a klase)
  • Valsts konkurss “Cilvēki – Latvijas novadu dārgumi” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - Atzinība Terēze Juškus (7.a klase)
    - Atzinība 8.a klases komandai: Ineta Dukšinska, Arturs Šahurovs
    - Atzinība komandai: Alisa Meškovska (8.b klase), Arturs Ozerskis (8.a klase), Normunds Palabinskis (8.a klase)

Latgales novads

  • Latgales reģiona debašu turnīrs 7.-9.klasēm latviešu valodā “Latvijas skolās 5.-9.klašu skolēniem ir jābūt 3 sporta stundām nedēļā” (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 2.vieta 7.a klases komandai: Arnita Bernāne, Dominiks Cipkins, Ivo Dzalbs
  • Latgales reģiona atklātā angļu valodas olimpiāde 8.-9.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Tatjana Revina, Ņina Kokore)
    - 1.vieta Marianna Pankeviča (8.b klase)
    - 2.vieta Vladimirs Gargazevičs (9.a klase)
    - Atzinība Ineta Dukšinska (8.a klase)
  • Latgales reģiona atklātā matemātikas olimpiāde 4.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Jekaterina Klanovska)
    - 1.vieta Ņiķita Anisko (4.b klase)
    - 2.vieta Emīls Pitrāns (4.a klase)
    - 3.vieta Mihails Ģermanovičs (4.b klase)
    - Atzinība Roberts Assarovskis (4.a klase)
    - Atzinība Katarina Burlakova (4.a klase)
    - Atzinība Jekaterīna Koreškova (4.b klase)
  • Latgales skatuves runas konkurss (gatavoja skolotājas Sandra Dimante, Inese Valtere)
    - 1.vieta Monta Kupšāne (2.a klase)
    - 1.vieta Kevins Konopeckis (6.a klase)
  • Vokālais mūzikas konkurss “Balsis - 2017” Latgalē (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1.pakāpes diploms 4.-9.klašu vokālajam ansamblim: Diāna Paškeviča (4.a klase), Jolanta Roščenko (4.a klase), Beāte Savina (5.a klase), Kristers Zelčs (5.a klase), Amanda Kokina (6.a klase), Arnita Baltace (6.a klase), Annija Davidčuka (6.a klase), Antra Vanaga (6.a klase), Sintija Krīviņa (6.a klase), Kristīne Karabeška (8.b klase), Sintija Laura Garkalne (8.b klase), Kamila Siliņa (9.b klase); instrumentālais duets: Annija Misjune (5.a klase), Danielius Sumskis (8.b klase)
  • Latgales novada atklātā krievu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Svetlana Dorofejeva)
    - Atzinība Margarita Jegorova (9.b klase)
  • Latgales novada atklātā matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Ina Caune, Jekaterina Klanovska, Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta Normunds Palabinskis (8.a klase)
    - 2.vieta Kristers Zelčs (5.a klase)
    - 2.vieta Armands Preilis (6.a klase)
    - 2.vieta Ivo Dzalbs (7.a klase)
    - 3.vieta Sandis Minkevičs (5.a klase)
    - 3.vieta Anastasija Vinogradova (6.a klase)
    - 3.vieta Dominiks Cipkins (7.a klase)
    - Atzinība Artūrs Jacišins (8.a klase)
  • Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 7.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 2.vieta Terēze Suveizda (7.a klase)
  • Latgales reģiona debašu turnīrs latviešu valoda 7.-9.klasēm “Brīvpusdienas ir jāievieš visās klašu grupās” (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    – 1.vieta 7.a klases komandai: Arnita Bernāne, Ivo Dzalbs, Dominiks Cipkins
    – 4.vieta 7.a klases komandai: Kristīne Giptere, Terēze Suveizda, Raivis Užulis

Daugavpils pilsēta

  • Pilsētas skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 2003.-2004.gadā dzimušajiem zēniem (gatavoja skolotājs Deniss Sarafaņuks)
    - 2.vieta komandai: Artūrs Bobičs (5.a klase), Vladislavs Razumejevs (5.b klase), Artūrs Žukovs (5.b klase), Normunds Domuļevs (6.a klase), Alens Kazimirovs (6.a klase), Dāniels Leitāns (6.a klase), Gļebs Mihaļcovs (6.b klase), Maksims Raubiško (6.b klase), Lauris Livdāns (7.b klase), Antons Grāvelis (7.b klase)
  • Pilsētas interaktīvā spēle “Jaunais pētnieks” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 3.vieta 6.a klases komandai: Elvars Friliņš, Renārs Januzis, Sintija Krīviņa, Armands Preilis, Anastasija Vinogradova
  • Pilsētas konkurss “Eirospēle” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta 7.b klases komandai: Sandris Iliško, Lauris Livdāns, Deniss Mihailovs, Daniela Klaucāne, Elīna Koļesņikova
  • Pilsētas konkurss ģeogrāfijā “Eiropa. Zini vai mini” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 3.vieta 8.a klases komandai: Artūrs Jacišins, Normunds Palabinskis, Arturs Šahurovs, Romans Šinkevičs
  • Pilsētas konkurss novadpētniecībā “Daugavpils sirds pukst Cietoksnī” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta 6.a klases komandai: Dajana Grigjane, Sintija Krīviņa, Armands Preilis
  • Pilsētas konkurss “Ziemassvētku un Jaungada apsveikums” (gatavoja skolotājas Lolita Valaine-Aizbalte, Olga Bondarjkova, Nataļja Ivanova, Marija Mičūne, Svetlana Dorofejeva, Larisa Kovalevska)
    - 1.vieta Jeļizaveta Tjagunova (3.b klase)
    - 2.vieta Ričards Čalenko
    - 2.vieta Anastasija Svirska (5.b klase)
    - 2.vieta Marianna Pankeviča (8.b klase)
    - 3.vieta Marija Griņoka (6.b klase)
    - 3.vieta Lana Anastasija Ļebedeva (8.a klase)
    - Atzinība Sintija Poga (1.a klase)
    - Atzinība Jeļena Deruka (6.b klase)
  • Starptautiskajai bērnu grāmatu dienai veltīts pasaku konkurss (gatavoja skolotājas Inese Valtere, Nataļja Ivanova, Marija Mičūne, Vija Kursīte, Olga Bondarjkova)
    - 1.vieta Jekaterina Kaznačejeva (5.b klase)
    - 1.vieta Armands Preilis (6.a klase)
    - 2.vieta Elīze Ineta Ļaksa (4.a klase)
    - 2.vieta Annija Misjune (5.a klase)
    - 2.vieta Ieva Lozjuka (5.b klase)
    - 3.vieta Emīlija Salceviča (4.a klase)
    - Atzinība Emīlija Oševerova (3.b klase)
  • Pilsētas publiskās runas konkurss dažādās valodās “Mans zelts ir mana tauta, Mans gods ir viņas gods! (R.Blaumanis)” (gatavoja skolotājas Inese Valtere, Ilona Bohāne, Olga Ogurcova)
    - 2.vieta Marianna Pankeviča (8.b klase)
    - 2.vieta Kamilla Siliņa (9.b klase)
    - 3.vieta Normunds Palabinskis (8.a klase)
    - Atzinība Viktorija Kolomažņikova (8.a klase)
  • Pilsētas konkurss vācu valodā “Dzejoļu okeāns” (gatavoja skolotāja Olga Ogurcova)
    - 2.vieta Kevins Konopeckis (6.a klase)
    - Pateicība Šarlote Gradkovska (6.a klase)
  • Pilsētas dziesmu festivāls vācu valodā (gatavoja skolotāja Olga Ogurcova)
    - Pateicība Elīza Fedotova (9.a klase)
    - Pateicība Anna Elizabeta Ligere (9.a klase)
  • Pilsētas matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotājas Ina Meškova, Ieva Skoromko)
    - 1.vieta Jeļizaveta Tjagunova (3.b klase)
    - 2.vieta Aleksandra Čepuļonoka (3.b klase)
    - 3.vieta Polina Ņevedomska (3.b klase)
    - 3.vieta Juta Vasiļjeva (3.a klase)
  • Pilsētas Krievu kultūras centra daiļlasītāju konkurss (gatavoja skolotāja Ina Meškova)
    - Grandprize Anastasija Kralika (1.b klase)
    - 1.vieta Viktorija Kralika (1.b klase)
  • Pilsētas atklātā angļu valodas olimpiāde 6.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Natālija Karpenko)
    - 2.vieta Renāta Afanasjeva (6.a klase)
    - 3.vieta Kevins Konopeckis (6.a klase)
    - 3.vieta Renārs Januzis (6.a klase)
    - Atzinība Sintija Krīviņa (6.a klase)
  • Pilsētas skolēnu sacensības peldēšanā
    25m brīvais stils 2007.g.dz., 2005.-2006.g.dz.
    - 1.vieta Evelīna Šidlovska (3.b klase)
    - 1.vieta Oļesja Petrova (5.b klase)
    - 4.vieta Jeļizaveta Pavlova (5.b klase)
    50m 2003.-2004.g.dz., 2001.-2002.g.dz.)
    - 1.vieta Vadims Krivoguzs (7.b klase)
    - 3.vieta Dajana Grigjane (6.a klase)
    - 3.vieta Jurijs Šinkevičs (8.a klase)
    - 3.vieta Romans Šinkevičs (8.a klase)
    - 4.vieta Ņikita Iznovs (5.b klase)
    - 4.vieta Aleksandrs Luckovs (8.b klase)
    - 4.vieta Kristina Prusakova (9.b klase)
    - 4 x 25m brīvais stils MIX stafete
    - 1.vieta komandai: Jurijs Šinkevičs (8.a klase), Romans Šinkevičs (8.a klase), Vadims Krivoguzs (7.b klase), Dajana Grigjane (6.a klase)
    Komandu cīņas kopvērtējums
    - 1.vieta
  • Pilsētas Lieldienu floristikas konkurss (gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    - 1.vieta komandai: Lana Anastasija Ļebedeva (8.a klase), Paula Davidčuka (8.a klase)
    - 1.vieta komandai: Viktorija Kolomažņikova (8.a klase), Ieva Vagale (8.a klase)
  • Pilsētas Pasaules Veselības dienai veltīts konkurss-maratons 7.-8.klašu skolēniem “Sāc aizdomāties tagad. Karjera un Veselība” (gatavoja skolotājas Lolita Ratkeviča, Natālija Dektereva)
    - 1.vieta 7.b klases komandai: Sandra Olivija Borovkova, Viktorija Kolosovska, Vadims Krivoguzs, Aleksandrs Labuckis, Valerija Ļovkina
    - 1.vieta 8.a klases komandai: Samanta Martiņenko, Liana Rožaščonoka, Arturs Šahurovs, Aivis Vērdiņš, Polina Vjatkina
  • Pilsētas pasākums “Lieldienu zaķu simpozijs - 2017” (gatavoja skolotājas Vija Kursīte, Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta 4.a klases komandai: Evelīna Čirkina, Alīna Kokina, Diāna Kokina, Elīze Ineta Ļaksa, Melānija Mežiniece, Diāna Paškeviča, Laura Pāža, Emīls Pitrāns, Jolanta Roščenko, Florentīne Valpētere
    - 3.vieta 4.b klases komandai: Ņiķita Anisko, Mareks Vaclavs Dekterevs, Ervins Dubovskis, Jekaterīna Koreškova, Veronika Krivoguza, Eva Matukaite, Maksims Plikusovs, Anastasija Sokolova, Mišela Šahova-Šestakova, Darja Tkačuka
  • Pilsētas videofilmu konkurss “Pozitīva uzvedība skolā un ārpus tās” (gatavoja skolotājas Vija Kursīte, Ina Meškova, Natālija Karpenko)
    - 2.pakāpes diploms Kristaps Jukšs (4.a klase)
    - 2.pakāpes diploms un nominācija “Labākais tehniskais izpildījums” Emīls Vasaraudzis (4.a klase)
    - 3.pakāpes diploms 4.b klases komandai: Severīna Beinaroviča, Anastasija Sokolova, Darja Tkačuka, Alise Veise
    - Pateicība 6.b klases komandai: Jeļena Deruka, Marija Griņoka, Aleksejs Kapustjonoks, Andris Karpenko, Julita Viļuma
    - Pateicība 8.a klases komandai: Normunds Palabinskis, Polina Vjatkina (gatavoja skolotājas Lolita Valaine-Aizbalte, Lolita Ratkeviča)
  • Pilsētas radošo darbu konkurss 5.–8.klasēm “Mana Latgale šodien” (gatavoja skolotājas Vija Kursīte, Marija Mičūne, Inese Valtere, Lāsma Šembela)
    - 2.vieta komandai: Beāte Savvina (5.a klase), Ilze Zile (5.a klase), Jeļena Deruka (6.b klase)
    - 3.vieta 7.a klases komandai: Deivids Divanovskis, Jānis Dronka, Ivo Dzalbs, Elizabete Jurgelāne, Raivis Užulis
  • Pilsētas A.Valtnera konkurss “Pazīsti savu organismu” 9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1.vieta Linda Novika (9.a klase)
    - 1.vieta Vladislavs Binders (9.b klase)
    - 1.vieta Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
    - 2.vieta Amanda Derviniece (9.a klase)
    - 2.vieta Ričards Kokins (9.a klase)
    - 2.vieta Ilgmārs Rimicāns (9.a klase)
    - 2.vieta Nikita Kuzmins (9.b klase)
    - 2.vieta Daniils Pučko (9.b klase)
    - 3.vieta Margarita Jegorova (9.b klase)
    - 3.vieta Artjoms Skurjats (9.b klase)
  • Pilsētas skatuves runas konkurss (gatavoja skolotāja Lolita Valaine-Aizbalte, Sandra Dimante, Inese Valtere, Ingrīda Grišāne)
    - 1.vieta Elza Korsiete (1.a klase)
    - 1.vieta Monta Kupšāne (2.a klase)
    - 1.vieta Kevins Konopeckis (6.a klase)
    - 2.vieta Annija Davidčuka (6.a klase)
    - 2.vieta Arturs Ozerskis (8.a klase)
  • Pilsētas krievu valodas olimpiāde 4.klases skolēniem (gatavoja skolotāja Olga Bondarjkova)
    - 3.vieta Ņiķita Anisko (4.b klase)
    - Atzinība Mihails Ģermanovičs (4.b klase)
  • Pilsētas atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde (gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    - 1.vieta Linda Novika (9.a klase)
    - 3.vieta Viktorija Kolomažņikova (8.a klase)
  • Pilsētas matemātikas un dabaszinību spēle CLIL game (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1.vieta 7.a klases komandai: Arnita Bernāne, Ivo Dzalbs, Terēze Juškus, Laura Lazdāne, Raivis Užulis
  • Pilsētas konkurss “Jauno Erudītu Kauss 2017” (gatavoja skolotājas Natālija Dektereva, Marina Seļionova)
    - 3.vieta 8.a klases komandai: Artūrs Jacišins, Viktorija Kolomažņikova, Arturs Šahurovs, Romans Šinkevičs, Normunds Palabinskis
  • Pilsētas konkurss “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1.vieta 7.a klases komandai: Dominiks Cipkins, Ivo Dzalbs, Terēze Juškus, Elīza Kursiša
    - 3.vieta 7.a klases komandai: Jānis Dronka, Kristīne Giptere, Laura Skreba, Terēze Suveizda, Raivis Užulis
  • Pilsētas tautas deju kolektīvu skate “Tiekamies dejā” (gatavoja skolotāja Natālija Krivoguza)
    - 1.vieta 2.klašu grupas tautas deju kolektīvam
    - 1.vieta 3.- 4.klašu grupas tautas deju kolektīvam
    - 1.vieta 6.- 8.klašu grupas tautas deju kolektīvam
    - 2.vieta 4.- 5.klašu grupas tautas deju kolektīvam
  • Pilsētas koru skate (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    1.vieta 5.- 9.klašu korim: Laura Lutoka, Sandis Minkevičs, Annija Misjune (5.a klase); Anastasija Goreļikova, Jekaterina Kaznačejeva, Elīna Mindrika, Darina Semjonova, Lana Tracjuka (5.b klase); Arnita Emīlija Baltace, Annija Davidčuka, Krista Jukša, Amanda Kokina, Kevins Konopeckis, Sintija Krīviņa, Antra Vanaga (6.a klase); Solvita Fjodorova, Elizabete Jurgelāne (7.a klase); Valerija Ļovkina (7.b klase); Paula Davidčuka, Viktorija Kolomažņikova, Lana Anastasija Ļebedeva, Ieva Vagale (8.a klase); Sintija Laura Garkalne, Kristīne Karabeška (8.b klase); Anna Elizabeta Ligere (9.a klase)
    1.vieta 2.- 4.klašu korim: Oto Dzalbs, Kristers Krīviņs, Sabīne Laurinoviča, Jana Locika, Amanda Seņkoviča, Elena Seņkoviča, Elīza Strikova, Diāna Šnevele, Alberts Olafs Ustinskovs, Vilma Vanaģele, Linda Znutiņa (2.a klase); Valerija Bartkeviča, Alisa Koļesņikova, Laima Kozlovska, Alisija Šeļakina (2.b klase); Veronika Bogdanova, Marta Fedotova, Ksenija Lukjanska, Paula Olīvija Pundure, Ieva Putne, Reinis Putns, Patrīcija Skurjate, Juta Vasiļjeva (3.a klase); Arina Grigorjeva, Sofija Jaņeviča, Ksenija Matvejeva-Graudiņa, Polina Ņevedomska, Anastasija Ohotina, Polina Paramonova, Marika Ribakova, Evelīna Šidlovska (3.b klase); Sofija Bikova, Līva Kursiša, Melānija Mežiniece, Diāna Paškeviča, Laura Pāža, Agnese Stavro, Florentīne Valpētere (4.a klase); Jekaterīna Koreškova, Darja Tkačuka, Alise Veise (4.b klase)
  • Pilsētas konkurss “UZZĪMĒ 2017.GADA SIMBOLU - GAILĒNU” (gatavoja skolotāja Ieva Skoromko)
    - 2.vieta 3.a klases komandai: Artūrs Bozovičs, Sebastians Formanickis, Ieva Putne, Reinis Putns, Armīns Preilis, Elizabete Ripa, Ilvers Vjakse
  • Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ingrīda Grišāne)
    - 3.vieta Linda Novika (9.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas olimpiāde mazākumtautību skolu 5.-6.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Marija Mičūne, Vija Kursīte)
    - 3.vieta Ieva Lozjuka (5.b klase)
    - Atzinība Mareks Veļičko (6.b klase)
  • Pilsētas latviešu valodas olimpiāde mazākumtautību skolu 3.-4.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Vija Kursīte)
    - 2.vieta Aleksandra Čepuļonoka (3.b klase)
    - Atzinība Armands Ozuns (3.b klase)
    - Atzinība Anastasija Ohotina (3.b klase)
  • Pilsētas latviešu valodas olimpiāde 3.-4.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Ieva Skoromko, Vija Kursīte)
    - 1.vieta Juta Vasiļjeva (3.a klase)
    - 2.vieta Katrīna Jureviča (3.a klase)
    - 3.vieta Diāna Paškeviča (4.a klase)
    - Atzinība Andrejs Karabekovs (3.a klase)
    - Atzinība Diāna Kokina (4.a klase)
  • Pilsētas vācu valodas olimpiāde 8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Olga Ogurcova)
    - 3.vieta Normunds Palabinskis (8.a klase)
    - Atzinība Viktorija Kolomažņikova (8.a klase)
  • Pilsētas matemātiskā pēcpusdiena “Skaitļa π svētki” (gatavoja skolotāja Jekaterina Klanovska)
    - 2.vieta komandai: Sandis Minkevičs (5.a klase), Kristers Zelčs (5.a klase), Dāniels Leitāns (6.a klase), Anastasija Vinogradova (6.a klase), Laura Lazdāne (7.a klase), Terēze Suveizda (7.a klase)
  • Pilsētas vokālais mūzikas konkurss “Balsis - 2017” (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1.pakāpes diploms 4.-9.klašu vokālajam ansamblim (vidējā grupa): Diāna Paškeviča (4.a klase), Jolanta Roščenko (4.a klase), Beāte Savina (5.a klase), Amanda Kokina (6.a klase), Arnita Baltace (6.a klase), Annija Davidčuka (6.a klase), Antra Vanaga (6.a klase), Sintija Krīviņa (6.a klase), Kristīne Karabeška (8.b klase), Sintija Laura Garkalne (8.b klase), Kamila Siliņa (9.b klase); instrumentālais duets: Annija Misjune (5.a klase), Danielius Sumskis (8.b klase)
  • Pilsētas valodas spēļu konkurss “Pa…lappusēm” 1.-4.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Vija Kursīte)
    - 3.vieta 4.a klases komandai: Emīls Pitrāns, Rinalds Cmokovs
  • Pilsētas matemātikas olimpiāde 9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 3.vieta Linda Novika (9.a klase)
    - Atzinība Artjoms Skurjats (9.b klase)
  • Pilsētas matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Ina Caune, Jekaterina Klanovska, Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta Kristers Zelčs (5.a klase)
    - 1.vieta Armands Preilis (6.a klase)
    - 1.vieta Antons Grāvelis (7.b klase)
    - 3.vieta Arnita Bernāne (7.a klase)
    - 3.vieta Ivo Dzalbs (7.a klase)
    - 3.vieta Sandris Iliško (7.b klase)
    - Atzinība Sandis Minkevičs (5.a klase)
    - Atzinība Katrīna Eva Millere (5.a klase)
    - Atzinība Anastasija Vinogradova (6.a klase)
    - Atzinība Artūrs Jacišins (8.a klase)
    - Atzinība Normunds Palabinskis (8.a klase)
    - Atzinība Arturs Ozerskis) (8.a klase)
  • Pilsētas fizikas olimpiāde 9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ina Caune)
    - 2.vieta Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
    - Atzinība Daniils Pučko (9.b klase)
  • Pilsētas ķīmijas olimpiāde 9.klasu skolēniem (gatavoja skolotāja Dace Plociņa)
    - 2.vieta Vladislavs Binders (9.b klase)
    - 3.vieta Daniils Pučko (9.b klase)
    - 3.vieta Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
  • Pilsētas mūzikas olimpiāde (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 3.vieta Kamila Siliņa (9.b klase)
  • Pilsētas angļu valodas olimpiāde 8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Tatjana Revina)
    - 1.vieta Marianna Pankeviča (8.b klase)
    - 3.vieta Ineta Dukšinska (8.a klase)
    - Atzinība Normunds Palabinskis (8.a klase)
    - Atzinība Polina Vjatkina (8.a klase)
  • Pilsētas bērnu zīmējumu konkurss “UZZĪMĒ 2017.GADA SIMBOLU - GAILĒNU” (gatavoja skolotāja Lolita Valaine-Aizbalte)
    – Diploms un zīmējuma ievietošana DAUTKOM TV kalendārā - Gerda Grunda (1.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-6.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Marija Mičūne, Inese Valtere)
    - 2.vieta Kristers Zelčs (5.a klase)
    - 3.vieta Sintija Krīviņa (6.a klase)
  • Vislatvijas jaunrades darbu konkurss “Es esmu vaļējas durvis” (gatavoja skolotāja Ilona Bohāne)
    - 3.vieta Kamila Siliņa (9.b klase)
  • Pilsētas konkurss “Daugavpils lepnums 2016” (gatavoja skolotājas Lolita Valaine-Aizbalte un Sandra Dimante)
    - 3.vieta Agate Čeirāne (1.a klase)
    - 3.vieta Laura Sprūģe (2.a klase)
    - 3.vieta Oto Dzalbs (2.a klase)
  • Pilsētas krievu literatūras konkurss 5.klašu skolēniem par “Ļ.Tolstoja grāmatas “Bērnība” lappusēm” (gatavoja skolotāja Natalja Ivanova)
    - 1.vieta 5.b klases komandai: Darja Dmitrijeva, Darīna Kļimenkova, Darina Semjonova
  • Pilsētas vēstures 9.klašu olimpiāde (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta Linda Novika (9.a klase)
    - 2.vieta Margarita Jegorova (9.b klase)
    - 2.vieta Nikita Kuzmins (9.b klase)
    - 3.vieta Elīza Fedotova (9.a klase)
    - 3.vieta Sofja Ņesterova (9.b klase)
  • Pilsētas angļu valodas 9.klašu olimpiāde (gatavoja skolotājas Ņina Kokore un Tatjana Revina)
    - 2.vieta Vladimirs Gargazevičs (9.a klase)
    - Atzinība Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
    - Atzinība Daniils Pučko (9.b klase)
  • Pilsētas spēle “Cik? Par cik? Cik reižu?” (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta 7.b klases komandai: Antons Grāvelis, Sandris Iliško, Artjoms Levikins, Lauris Livdāns, Māris Locs
  • Pilsētas bioloģijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1.vieta Linda Novika (9.a klase)
    - 1.vieta Vladislavs Kohanovskis (9.b klase)
    - 2.vieta Daniils Pučko (9.b klase)
    - 2.vieta Vladislavs Binders (9.b klase)
    - 2.vieta Ričards Kokins (9.a klase)
    - 3.vieta Amanda Derviniece (9.a klase)
    - 3.vieta Nikita Kuzmins (9.b klase)
    - 3.vieta Vladislavs Spirins (9.b klase)
    - 3.vieta Margarita Jegorova (9.b klase)
  • Pilsētas konkurss “Ceļā uz pilsonību” (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 5.vieta komandai: Dominiks Cipkins (7.a klase), Arnita Bernāne (7.a klase), Kristīne Giptere (7.a klase), Terēze Suveizda (7.a klase), Daniela Klaucāne (7.b klase)
  • Pilsētas radošā darbnīca “Nauma diena” (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 1.vieta 6.b klases komandai: Jeļena Deruka, Jana Glovinska, Darja Kļimova, Julita Viļuma
  • Pilsētas spēle “Literārā Daugavpils” (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 1.vieta 7.b klases komandai: Elīna Koļesņikova, Daniela Klaucāne, Māris Locs, Anželika Rimjane, Alina Smirnova, Arina Starovoitova
  • Pilsētas viktorīna “Mana drošība” (gatavoja skolotāja Larisa Kovalevska)
    - Diploms nominācijā “Zinošs un drošs” 2.b klases komandai: Antons Liepa, Darja Griņoka, Veronika Kolosovska, Laima Kozlovska
  • Pilsētas dzejas un prozas deklamēšanas konkurss angļu valodā “Jingle Bells 2016 Holidays throughout the Year” (gatavoja skolotāja Marina Moisejeva)
    - 1.vieta Artūrs Bozovičs (3.a klase)
  • Pilsētas spēle “Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus” (gatavoja skolotāja Lolita Ratkeviča)
    - Pateicība komandai “Spartieši”: Arturs Ozerskis (8.a klase), Arturs Šahurovs (8.a klase), Violeta Belkovska (8.b klase), Sintija Laura Garkalne (8.b klase), Aleksandrs Luckovs (8.b klase), Alisa Meškovska (8.b klase)
  • Pilsētas muzikālais konkurss “Pop Clip 2016”
    - 2.vieta komandai klipam “Internet Life”: Elvars Friliņš (6.a klase), Sandra Gauka (7.b klase), Ineta Dukšinska (8.a klase), Polina Vjatkina (8.a klase), Nellija Mihejeva (8.a klase), Jurijs Šinkevičs, (8.a klase), Endrius Motivāns (8.a klase), Elīza Fedotova (9.a klase), Linda Novika (9.a klase), Luiza Tamara (9.a klase), Viktorija Locika (9.a klase), Deniss Lazučonoks (9.a klase), Evelīne Grincevičute (9.b klase), Margarita Jegorova (9.b klase), Edgars Kursišs (9.b klase)
  • R.Blaumaņa literārās prēmijas konkurss (gatavoja Inese Valtere)
    - Pateicība Santa Ašpize (7.a klase)
    - Pateicība Terēze Juškus (7.a klase)
    - Pateicība Ivo Dzalbs (7.a klase)
    - Pateicība Dominiks Cipkins (7.a klase)
    - Pateicība Elīza Kursiša (7.a klase)
    - Pateicība Paula Hanzena (7.a klase)
    - Pateicība Elizabete Jurgelāne (7.a klase)
  • Pilsētas skolēnu sporta spēļu sacensības dambretes spēlē 2001.gadā dzimušajiem un jaunākiem skolēniem
    – 3.vieta komandai: Ilana Leitāne (2.a klase), Dāniels Leitāns (6.a klase), Aleksejs Kapustjonoks(6.b klase), Jegors Ļeonovs (6.b klase)
  • Pilsētas skolēnu sporta spēļu sacensības šaha spēlē 2001.gadā dzimušajiem un jaunākiem skolēniem
    – 1.vieta komandai: Paula Hanzena (7.a klase), Dāniels Leitāns (6.a klase), Aleksejs Kapustjonoks(6.b klase), Jegors Ļeonovs (6.b klase)
  • Pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiāde 7.-8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    – 3.vieta Daniela Līģere (8.b klase)
  • Pilsētas konkurss “Mūsu personības un slavenības” (gatavoja skolotāja Lolita Ratkeviča)
    – 1.vieta 8.a klases komandai: Lana Anastasija Ļebedeva, Ieva Vagale, Viktorija Kolomažņikova, Ineta Dukšinska, Normunds Palabinskis, Arturs Šahurovs, Romans Šinkevičs
  • Pilsētas spēle “Latvija manā sirdī” (gatavoja skolotāja Vija Kursīte)
    – 1.vieta 4.a klases komandai: Diāna Paškeviča, Jolanta Roščenko, Elīze Ineta Ļaksa, Laura Pāža
  • Pilsētas konkurss 7.klašu skolēniem latviešu valodā “Aiz trejdevīta kalna” (veltīts A. Brigaderei) (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    – 1.vieta komandai: Dominiks Cipkins (7.a klase), Ivo Dzalbs (7.a klase), Anita Bernāne (7.a klase), Daniela Klaucāne (7.b klase)



Sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2015./2016.m.g.

Latvija

  • Valsts atklātā matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotājas Ludmila Uļinska, Santa Kulakova, Jeļizaveta Japina)
    - 2.vieta Dominiks Cipkins (6.a klase)
    - 2.vieta Dita Zubkovska (9.a klase)
    - 2.vieta Ennata Viļuma (9.b klase)
    - 3.vieta Normunds Palabinskis (7.a klase)
    - 3.vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 3.vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - atzinība Kevins Konopeckis (5.a klase)
  • Valsts matemātikas konkurss “Jauno matemātiķu konkurss” (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta 7.klašu komandai “Matemātikas ģēniji”: Viktorija Kolomažņikova, Lana Lebedeva, Ieva Vagale (7.a klase), Daniela Līģere (7.b klase)
  • Valsts konkurss vizuālajā mākslā “Pasīvā smēķēšana” (gatavoja skolotāja Una Gura)
    - 1.vieta Jana Popova (9.b klase)
  • A.Valtnera Latvijas skolēnu konkurss “Pazīsti savu organismu” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 2. vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - 3. vieta Laima Unzule (9.a klase)
  • atklātā mājsaimniecības olimpiāde “Tradicionālās kultūras mantojums. Iedvesmojies no sava meistara!” (gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    - 3.pakāpes diploms Laura Boluža (9.a klase)
  • valsts vēstures olimpiāde (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 2.vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 3.vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - 3.vieta Anna Kristiāna Dimante (9.a klase)
  • ķīmijas valsts olimpiāde (gatavoja skolotāja Dace Plociņa)
    - atzinība Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - atzinība Ennata Viļuma (9.b klase)
  • atklātā ķīmijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Dace Plociņa)
    - 1.vieta Ennata Viļuma (9.b klase)
    - 3.vieta Daniils Pučko (8.b klase)
    - 3.vieta Vladislavs Binders (8.b klase)
    - 3.vieta Paulīne Bindere (9.b klase)
    - atzinība Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - atzinība Jurate Labeickaite (9.b klase)
  • 2.atklātā inženierzinātņu olimpiāde (gatavoja skolotājas Ludmila Uļinska, Aleksandra Vagele, Dace Plociņa)
    - atzinība Evelīna Valtere (9.a klase)
    Evelīnai piešķirtas tiesības no skolas budžeta līdzekļiem finansētām mācībām RTU inženierzinātņu vidusskolā.
  • Valsts bioloģijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1. vieta Jana Popova (9.b klase)
    - atzinība Evelīna Valtere (9.a klase)
  • Vēstures konkurss “Latviešu karavīrs laikmeta griežos” (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - labākais video darbs Ieva Siksaliete, Laima Unzule, Katrīna Faibuševiča (9.a klase)

Latgales novads

  • Novada atklātā olimpiāde latviešu valodā un literatūrā (gatavoja skolotāja Zelma Šukste)
    - 3.vieta Viktorija Kolomažņikova (7.a klase)
  • Novada vācu valodas olimpiāde (gatavoja skolotāja Olga Ogurcova)
    - 2. vieta Linda Novika (8.a klase)
  • Novada matemātikas olimpiāde 4.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ina Meškova)
    - 3. vieta Sandis Minkevičs (4.a klase)
  • Latvijas 2. - 4. klašu koru konkurss “Tauriņu balsis 2016” Latgalē (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1.pakāpes diploms 1.-4.klašu koris: Sabīne Laurinoviča, Elīza Strikova, Jana Locika, Alberts Olafs Ustinskovs, Vilma Vanaģele, Linda Znutiņa (1.a klase); Marta Fedotova, Ksenija Lukjanska, Vita Cerikova, Paula Olīvija Pundure, Ieva Putne, Reinis Putns, Patrīcija Skurjate, Juta Vasiļjeva (2.a klase); Arina Grigorjeva, Ksenija Matvejeva-Graudiņa, Anastasija Ohotina, Marika Ribakova (2.b klase); Diāna Paškeviča, Agnese Stavro, Laura Pāža, Dārija Samanta Hotuļova, Elīze Ineta Ļaksa, Jolanta Roščenko, Florentīne Valpētere, Melānija Mežiniece, Sofija Bikova (3.a klase); Alise Veise, Darja Tračuka, Jekaterīna Koreškova (3.b klase); Santa Juhneviča, Laura Lutoka, Kitija Salceviča, Eva Seršņeva, Beāte Savvina, Ilze Zile, Annija Misjune (4.a klase); Anastasija Goreļikova, Anastasija Svirska, Jekaterina Kaznačejeva, Elīna Mindrika, Darina Semjonova, Lana Tracjuka, Pāvels Smirnovs (4.b klase)
  • Latgales novada vokālās mūzikas konkurss “Balsis” (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1. pakāpes diploms 2.-5.klašu ansamblis un instrumentālais trio: Marta Fedotova, Paula Olīvija Pundure, Ieva Putne (2.a klase), Diāna Paškeviča, Ēvalds Zubkovskis (3.a klase), Santa Juhneviča, Beāte Savvina, Ilze Zile (4.a klase), Amanda Kokina, Sintija Krīviņa, Annija Davidčuka (5.a klase), Andris Karpenko (5.b klase), Danielius Sumskis (7.b klase), Dita Zubkovska (9.a klase)
  • Latgales novada 5.-8. klašu 13.atklātā matemātikas olimpiāde (gatavoja skolotāja Jeļizaveta Baranovska, Ludmila Uļinska, Ina Caune, Santa Kulakova)
    - 1. vieta Anastasija Vinogradova (5.a klase)
    - 1. vieta Dominiks Cipkins (6.a klase)
    - 1. vieta Antons Grāvelis (6.b klase)
    - 1. vieta Normunds Palabinskis (7.a klase)
    - 1. vieta Vladislavs Kohanovskis (8.b klase)
    - 3. vieta Kevins Konopeckis (5.a klase)
    - 3. vieta Artjoms Skurjats (8.b klase)
  • Latgales novada debašu turnīrs latviešu valodā “Elektromobiļu izmantošanai Latvijā ir/nav perspektīvas” (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 1. vieta Anna Kristiāna Dimante, Laima Unzule, Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 2. vieta Arnita Bernāne, Ivo Dzalbs, Dominiks Cipkins (6.a klase)
  • Latgales reģiona debašu turnīrs latviešu valodā 10.-12.klašu grupā “Latvijas valsts ir gatava bēgļu uzņemšanai” (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 1. vieta Anna Kristiāna Dimante, Laima Unzule, Evelīna Valtere (9.a klase)
  • Latgales reģiona debašu turnīrs latviešu valodā “Latgalē ir nepieciešama lidosta” (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 1. vieta Anna Kristiāna Dimante, Laima Unzule, Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 3. vieta Arnita Bernāne, Ivo Dzalbs, Dominiks Cipkins (6.a klase)

Daugavpils pilsēta

  • Pilsētas konkurss “Jauno Erudītu Kauss” (gatavoja skolotājas Marina Seļionova, Aleksandra Vagele, Natālija Dektereva, Ludmila Uļinska)
    - 1.vieta komandai “Radīti uzvarai!” – Vladimirs Gargazevičs, Amanda Derviniece (8.a klase), Vladislavs Kohanovskis, Sofja Ņesterova, Daniils Pučko (8.b klase)
  • Pilsētas konkurss - darbnīca “Vārdu gudrība” (gatavoja skolotāja Svetlana Dorofejeva)
    - 2.vieta Elina Dedele, Kristīne Karabeška, Viktorija Matule, Aurēlija Pastare (7.b klase)
  • Pilsētas konkurss mājturībā un tehnoloģijās “Mācos darot” (gatavoja skolotāja Ieva Skoromko)
    - 3.vieta Artūrs Bozovičs (2.a klase)
  • Pilsētas konkurss krievu valodā “Весёлые стихи”: Agnija Barto – 150 (gatavoja skolotāja Larisa Kovaļevska)
    - 1.vieta Alisija Šeļakina (1.b klase)
    - 2.vieta Alīna Lapkovska (1.b klase)
  • Pilsētas zīmējumu konkurss “Mana vācu valodas ABC” (gatavoja skolotāja Larisa Kovaļevska)
    - 2.vieta Alisija Šeļakina, Alīna Lapkovska, Sofija Dragūne, Jevgenijs Meļņikovs (1.b klase)
  • AIDS dienai veltīts pilsētas konkurss “Kā tikt līdz nullei?” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 3vieta Jeļizaveta Šopa, Antons Semjonovs, Lilita Pigina, Anastasija Žerebkova, Vladislavs Veļičko (9.b klase)
  • Pilsētas vēstures konkurss "Daugavpils sirds pukst Cietoksnī" (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1.vieta Ivo Dzalbs, Dominiks Cipkins, Terēze Juškus (6.a klase)
  • Daugavpils Izglītības pārvaldes Starptautiskajai bērnu grāmatu dienai veltītais pasaku konkurs (gatavoja skolotājas Inese Valtere, Olga Bondarjkova, Marija Mičūne, Natalja Ivanova)
    - 2.vieta Karina Fjodorova (6.a klase)
    - 2.vieta Elīna Koļesņikova (6.b klase)
    - 3.vieta Solvita Fjodorova (6.a klase)
    - 3.vieta Anželika Rimjane (6.b klase)
    - 3.vieta Annija Misjune (4.a klase)
    - atzinība Rihards Safins (4.a klase)
  • Pilsētas dabaszinību olimpiāde 2.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ļubova Iliško, Ieva Skoromko)
    - 1. vieta Juta Vasiļjeva (2.a klase)
    - 1. vieta Aleksandra Čepuļonoka (2.b klase)
    - 3. vieta Alisa Larionova (2.b klase)
  • Pilsētas konkurss “Eiropa. Zini vai mini!” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 2. vieta Amanda Derviniece, Vladimirs Gargazevičs (8.a klase); Vladislavs Kohanovskis, Sofja Ņesterova (8.b klase)
  • Pilsētas konkurss “Latviešu valodas sprints” 2.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Vija Kursīte)
    - 3. vieta Aleksandra Čepuļonoka, Veronika Ivanova, Ksenija Matvejeva-Graudiņa, Polina Ņevedomska (2.b klase)
  • Pilsētas 5.-8.klašu skolēnu radošo darbu konkurss “Starptautiski nozīmīgas dienas manā skolā” (gatavoja skolotāja Una Gura)
    - 2. vieta Amanda Derviniece, Jānis Lociks, Elīze Fedotova (8.a klase)
  • Pilsētas zīmējumu konkurss “Latvijas simtgades ceļš – Skaistuma Ceļš” (gatavoja skolotāja Una Gura)
    - sudraba diploms Inga Skurjate (5.a klase)
  • Pilsētas matemātikas olimpiāde 3.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ina Meškova)
    - 1. vieta Ņiķita Anisko (3.b klase)
    - 2. vieta Mihails Ģermanovičs (3.b klase)
  • Pilsētas krievu valodas olimpiāde 4.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 3. vieta Darja Dmitrijeva (4.b klase)
    - atzinība Darīna Kļimenkova (4.b klase)
    - atzinība Ieva Lozjuka (4.b klase)
  • J.Rozentāla 150 dzimšanas dienai veltītais jaunrades konkurss “Dzīve kā palete, raiba un krāsaina …” (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - pateicība Aurēlijai Pastarei (7.b klase)
  • Pilsētas angļu valodas olimpiāde 6.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ņina Kokore, Marina Moisejeva)
    - 2. vieta Terēze Juškus (6.a klase)
    - 3. vieta Dominiks Cipkins (6.a klase)
    - 3. vieta Raivis Užulis (6.a klase)
    - atzinība Ivo Dzalbs (6.a klase)
  • Pilsētas A.Valtnera konkurss “Pazīsti savu organismu” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1. vieta Laima Unzule (9.a klase)
    - 1. vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - 3. vieta Jana Popova (9.b klase)
    - 3. vieta Ennata Viļuma (9.b klase)
    - atzinība Evelīna Valtere (9.a klase)
    - atzinība Paulīne Bindere (9.b klase)
    - atzinība Jurate Labeckaite (9.b klase)
  • Pilsētas skolēnu sacensības peldēšanā
    - 1. vieta Dajana Grigjane (5.a klase), Vadims Krivoguzs (6.b klase), Jurijs Šinkevičs un Romans Šinkevičs (7.a klase) - 4×25m brīvais stils, komandas stafete
    - 2. vieta Dajana Grigjane (5.a klase) - 25m brīvais stils, individuāli
  • Pilsētas angļu valodas olimpiāde 8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ņina Kokore, Marina Moisejeva, Tatjana Revina)
    - 1. vieta Vladimirs Gargazevičs (8.a klase)
    - 2. vieta Vladislavs Kohanovskis (8.b klase)
    - 3. vieta Jānis Lociks (8.a klase)
    - 3. vieta Daniils Pučko (8.b klase)
  • Pilsētas koru skate (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko) - 1.pakāpes diploms 1.-4.klašu koris: Sabīne Laurinoviča, Elīza Strikova, Jana Locika, Alberts Olafs Ustinskovs, Vilma Vanaģele, Linda Znutiņa (1.a klase); Marta Fedotova, Ksenija Lukjanska, Ieva Putne, Reinis Putns, Patrīcija Skurjate, Juta Vasiļjeva (2.a klase); Arina Grigorjeva, Ksenija Matvejeva-Graudiņa, Anastasija Ohotina, Marika Ribakova, Poļina Ņevedomska, Poļina Poromonova (2.b klase); Diāna Paškeviča, Agnese Stavro, Laura Pāža, Dārija Samanta Hotuļova, Elīze Ineta Ļaksa, Florentīne Valpētere, Melānija Mežiniece, Sofija Bikova, Līva Kursiša, Juris Gura (3.a klase); Alise Veise, Darja Tračuka, Jekaterīna Koreškova (3.b klase); Santa Juhneviča, Laura Lutoka, Kitija Salceviča, Eva Seršņeva, Beāte Savvina, Ilze Zile, Annija Misjune, Sandis Minkevičs (4.a klase); Anastasija Goreļikova, Anastasija Svirska, Jekaterina Kaznačejeva, Elīna Mindrika, Darina Semjonova, Lana Tracjuka, Pāvels Smirnovs (4.b klase)
  • Pilsētas konkurss-maratons “Veselība – dzīves pulss” (konsultēja skolotāja Lolita Ratkeviča
    - 3. vieta Viktorija Kolomažņikova, Ieva Vagale, Liāna Rožaščonoka, Arturs Šahurovs, Artūrs Jacišins, Ilvars Sudņiks (7.a klase)
  • Pilsētas Lieldienu floristikas konkurss (gatavoja skolotāja Sandra Dimante)
    - 1. vieta Viktorija Kolomažņikova, Ieva Vagale (7.a klase)
    - 2. vieta Laura Boluža, Gita Bernāne (9.a klase)
  • Pilsētas mājturības un tehnoloģiju olimpiāde (gatavoja skolotājas Sandra Dimante, Rita Ostapko, Ļubova Iliško)
    - 1. vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - 1. vieta Viktorija Kolomažņikova (7.a klase)
    - 3. vieta Arnita Bernāne (6.a klase)
  • Pilsētas pasākums “Lieldienu zaķu simpozijs – 2016” (gatavoja skolotāja Marija Mičūne)
    - atzinība Katrīna Eva Millere, Zane Elizabete Pundure, Ariāna Sardiko, Laura Lutoka, Anna Stupiņa, Enija Papiņa, Rihards Safins, Edvards Palabinskis, Einārs Maslo, Armands Šidlovskis (4.a klase)
  • Pilsētas foto konkurss (konsultēja skolotāja Sandra Dimante)
    -1. vieta Rihards Nogovicins (1.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiāde 5.-6. klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 3. vieta Anželika Rimjane (6.b klase)
  • Pilsētas jauno dabaszinātnieku spēle – konkurss “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm” (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1. vieta Normunds Palabinskis, Artūrs Jacišins, Ieva Vagale, Viktorija Kolomažnikova (7.a klase)
    - 2. vieta Aurēlija Pastare (7.b klase), Ineta Dukšinska, Romāns Šinkevičs, Artūrs Šahurovs (7.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas olimpiāde 3.-4. klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Andžela Zubkovska, Marija Mičūne)
    - 1. vieta Diāna Paškeviča (3.a klase)
    - 1. vieta Laura Pāža (3.a klase)
    - 1. vieta Santa Juhneviča (4.a klase)
    - 2. vieta Elīze Ineta Ļaksa (3.a klase)
    - 3. vieta Sandis Minkevičs (4.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiāde 3.-4. klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Vija Kursīte, Marija Mičūne)
    - 1. vieta Armands Ūdris (3.b klase)
    - 2. vieta Ieva Lozjuka (4.b klase)
  • Pilsētas krievu valodas olimpiāde 7. klases skolēniem (gatavoja skolotāja Svetlana Dorofejeva)
    - atzinība Daniela Līģere (7.b klase)
  • Pilsētas vokālās mūzikas konkurss "Balsis" (gatavoja skolotāja Jolanta Boreiko)
    - 1. pakāpes diploms 2.-5.klašu ansamblis un instrumentālais trio: Marta Fedotova, Paula Olīvija Pundure, Ieva Putne (2.a klase), Diāna Paškeviča, Ēvalds Zubkovskis (3.a klase), Santa Juhneviča, Beāte Savvina, Ilze Zile (4.a klase), Amanda Kokina, Sintija Krīviņa, Annija Davidčuka (5.a klase), Andris Karpenko (5.b klase), Danielius Sumskis (7.b klase), Dita Zubkovska (9.a klase)
  • Pilsētas vēstures olimpiāde 9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Natālija Dektereva)
    - 1. vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 1. vieta Laima Unzule (9.a klase)
    - 1. vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - 2.vieta Anna Kristiāna Dimante (9.a klase)
  • Pilsētas vācu valodas olimpiāde 8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Olga Ogurcova)
    - 2. vieta Linda Novika (8.a klase)
    - atzinība Arturs Daugulis (9.a klase)
  • Pilsētas matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Jeļizaveta Baranovska, Santa Kulakova, Ludmila Uļinska)
    - 2. vieta Dominiks Cipkins (6.a klase)
    - 2. vieta Antons Grāvelis (6.b klase)
    - 2. vieta Daniils Pučko (8.b klase)
    - 3. vieta Jeļena Deruka (5.b klase)
    - 3. vieta Ivo Dzalbs (6.a klase)
    - 3. vieta Vladislavs Kohanovskis (8.b klase)
    - atzinība Kevins Konopeckis (5.a klase)
    - atzinība Niklāvs Konrāds Skrinda (6.a klase)
    - atzinība Normunds Palabinskis (7.a klase)
  • Pilsētas ķīmijas olimpiāde 9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Dace Plociņa)
    - 1. vieta Ennata Viļuma (9.b klase)
    - 2. vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - 2. vieta Paulīne Bindere (9.b klase)
    - 3. vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
  • Pilsētas matemātikas olimpiāde 9.klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Ludmila Uļinska)
    - 2.vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 3.vieta Ennata Viļuma (9.b klase)
    - atzinība Dita Zubkovska (9.b klase)
  • Pilsētas fizikas olimpiāde (gatavoja skolotāja Aleksandra Vagele)
    - 2.vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 3.vieta Ennata Viļuma (9.b klase)
    - 3.vieta Jana Popova (9.b klase)
  • Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9. klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Marija Mičūne, Vija Kursīte)
    - 2.vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
  • Pilsētas angļu valodas olimpiāde 9. klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Tatjana Revina)
    - 3.vieta Ennata Viļuma (9.b klase)
    - 3.vieta Katrīna Faibuševiča (9.a klase)
    - atzinība Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - atzinība Tatjana Safronova (9.b klase)
  • Pilsētas krievu literatūras par P.Jeršova grāmatu “Zirdziņš kuprainītis” konkurss (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 3.vieta Jeļena Deruka, Kristīna Ražukova, Julita Viļuma (5.b klase)
  • Daugavpils radošo darbu konkurss “С Новым годом! С Рождеством!” (gatavoja skolotājas Larisa Kovaļevska, Olga Bondarjkova, Ina Meškova, Nataļja Ivanova, Ļubova Iliško, Svetlana Dorofejeva)
    - 1.vieta Alisa Larionova (2.b klase)
    - 1.vieta Marianna Pankeviča (7.b klase)
    - 1.vieta Violeta Sokoreviča (9.b klase)
    - 2.vieta Veronika Ivanova (2.b klase)
    - 2.vieta Evelīna Pučka (9.b klase)
    - 3.vieta Sofija Dragūne (1.b klase)
    - 3.vieta Jevgenijs Meļņikovs (1.b klase)
    - 3.vieta Anželika Rimjane (6.b klase)
    - 3.vieta Viktorija Matule (7.b klase)
    - 3.vieta Margarita Jegorova (8.b klase)
    - 3.vieta Evelīne Grincevičute (8.b klase)
    - 3.vieta Alīna Nikolajeva (9.b klase)
    - pateicība Nikita Mackevičus (1.b klase)
    - pateicība Emīlija Oševerova (2.b klase)
    - pateicība Teona Bikovska (3.b klase)
    - pateicība Veronika Krivoguza (3.b klase)
    - pateicība Ņiķita Anisko (3.b klase)
    - pateicība Oļesja Petrova (4.b klase)
    - pateicība Daniela Klaucāne (6.b klase)
    - pateicība Daniela Līģere (7.b klase)
  • Pilsētas šaha spēļu sacensības 2000.g. dzimušajiem un jaunākiem skolēniem (skolotājs-konsultants Deniss Sarafaņuks)
    - 3. vieta Dāniels Leitāns (5.a klase), Aleksejs Kapustjonoks (5.b klase), Jegors Ļeonovs (5.b klase), Paula Hanzena (6.a klase)
  • Pilsētas volejbola sacensības 2002.-2003.g. dzimušajām meitenēm (gatavoja skolotājs Deniss Sarafaņuks)
    - 2. vieta Annija Davidčuka (5.a klase), Marija Griņoka (5.b klase), Jeļena Deruka (5.b klase), Paula Davidčuka (7.a klase), Viktorija Kolosovska (6.b klase), Aleksandra Kaznačejeva (6.b klase), Alisa Meškovska (7.b klase)
  • Pilsētas bioloģijas olimpiāde (gatavoja skolotāja Marina Seļionova)
    - 1. vieta Jana Popova (9.b klase)
    - 1. vieta Evelīna Valtere (9.a klase)
    - 1. vieta Ieva Siksaliete (9.a klase)
    - 2. vieta Elīna Rasčevska (9.a klase)
    - 2. vieta Paulīne Bindere (9.b klase)
    - 2. vieta Anna Kristiāna Dimante (9.a klase)
    - 3. vieta Laima Unzule (9.a klase)
    - 3. vieta Dita Zubkovska (9.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.-6. klašu skolēniem (gatavoja skolotāja Inese Valtere)
    - 1. vieta Dominiks Cipkins (6.a klase)
    - 2. vieta Terēze Suveizda (6.a klase)
    - 3. vieta Ivo Dzalbs (6.a klase)
  • Daugavpils pilsētas eseju un zīmējumu konkurss “Daugavpils lepnums” (gatavoja skolotājas Natālija Dektereva, Sandra Dimante, Una Gura, Andžela Zubkovska)
    - 1.vieta Viktorija Kolomažņikova (7.a klase)
    - 2.vieta Vilma Vanaģele (1.a klase)
    - 2.vieta Ēvalds Zubkovskis (3.a klase)
    - 2.vieta Eva Šeršņeva (4.a klase)
    - 2.vieta Raivis Užulis (6.a klase)
    - 3.vieta Daniels Vaģelis (3.a klase)
    - 3.vieta Kārlis Krišs Viņķis (3.a klase)
    - pateicība par labestību un pilsoniskās attieksmes paušanu Arturs Ozerskis (7.a klase)
    - pateicība par labestību un pilsoniskās attieksmes paušanu Ieva Vaģele (7.a klase)
  • Pilsētas radošā darbnīca “Nauma diena” (gatavoja skolotāja Nataļja Ivanova)
    - 3. vieta Anželika Rimjane, Artjoms Levikins, Elīna Koļesņikova, Daniela Klaucāne (6.b klase)
  • Pilsētas spēle “Latvijas taka” (gatavoja skolotāja Marija Mičūne)
    - vislabākā prezentācija 4.a klases komandai: Beāte Savvina, Ilze Zile, Santa Juhneviča, Ariāna Sardiko
  • Pilsētas zīmējumu konkurss “Mana Pepija un citi neparastie bērni literatūrā” (gatavoja skolotājas Ieva Skoromko, Sandra Dimante, Andžela Zubkovska)
    - 1. vieta Juta Vasiļjeva (2.a klase)
    - 3. vieta Monta Kupšāne (1.a klase)
    - 3. vieta Elīze Ļaksa (3.a klase)
  • Pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiāde 7.-8.klašu skolēniem (gatavoja skolotājas Inese Valtere, Zelma Šukste)
    - 1. vieta Aurēlija Pastare (7.b klase)
    - atzinība Margarita Jegorova (8.b klase)
Jeļena Vucēna
"Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties" (Zenta Mauriņa)
Jeļena Vucēna, skolas direktore
Skolas kolekīvs
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS