Sestdiena, 2017.gada 25.novembris
Vārda dienu svin: Katrīna, Kate, Kadrija, Trīne

Navigācija

Skolas Sasniegumi Header

2015./2016.m.g.

Latgales Centrālās bibliotēkas Pateicības raksts Daugavpils Saskaņas pamatskolai par atbalstu, veiksmīgu sadarbību un radošo ideju īstenošanu kopā ar Latgales Centrālās bibliotēkas filiāli Bērnu bibliotēku “Zīlīte”

Daugavpils pilsētas Domes Pateicības raksts Daugavpils Saskaņas pamatskolai par ieguldījumu Daugavpils pilsētas veidošanā, piedaloties Ziemassvētku noformējuma konkursā “Ziemassvētki 2015./2016.” un iegūto 2.vietu grupas pilsētas izglītības iestāžu noformējums, apakšgrupā pamatskolas, vidusskolas


2014./2015.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 1.vieta Latvijas skolu reitingā
Melngalvju namā notika ceļojošās balvas "Lielā pūce" pasniegšanas ceremonija, kuras laikā Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvoja skolotājus par ilggadēju un ievērojamu ieguldījumu talantīgo skolēnu izglītošanā un skolēnu zinātniskās pētniecības darba vadīšanā. Mūsu skola ir ieguvusi 1.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Lielā Pūce”.
Ceļojošo balvu "Lielā pūce" piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos (sīkāk)


2013./2014.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 2.vieta Latvijas skolu reitingā
2.septembrī Melngalvju namā notika ceļojošās balvas "Lielā pūce" pasniegšanas ceremonija, kuras laikā Valsts prezidents Andris Bērziņš apbalvoja skolotājus par ilggadēju un ievērojamu ieguldījumu talantīgo skolēnu izglītošanā un skolēnu zinātniskās pētniecības darba vadīšanā. Mūsu skola ir ieguvusi 2.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Mazā Pūce”.
Ceļojošo balvu "Lielā pūce" piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos.


2012./2013.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 1.vieta Latvijas skolu reitingā
2013.g. 9.jūlijā Izglītības un zinātnes ministrijā notika 2012./2013. mācību gada Ceļojošās balvas „Lielās Pūces” pasniegšanas sarīkojums. Mūsu skola otro gadu pēc kārtas ir ieguvusi 1.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Lielā Pūce”. Ceļojošo balvu „Lielā Pūce” piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos.


2011./2012.m.g.

Daugavpils Saskaņas pamatskolai 1.vieta Latvijas skolu reitingā
2012.g. 20.jūnijā Izglītības un zinātnes ministrijā notika 2011./2012. mācību gada Ceļojošās balvas „Lielās Pūces” pasniegšanas sarīkojums. Mūsu skola ir ieguvusi 1.vietu Mazo skolu grupā un saņēma balvu „Lielā Pūce”. Ceļojošo balvu „Lielā Pūce” piešķir skolu kolektīviem par talantīgo skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs, zinātnisko darbu konferencēs u.c. zinātniski pētnieciskajos konkursos.

Jeļena Vucēna
"Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties" (Zenta Mauriņa)
Jeļena Vucēna, skolas direktore
Skolas kolekīvs
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS