Sestdiena, 2021.gada 16.janvāris
Vārda dienu svin: Lidija, Lida

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Latgales skolēnu pašpārvalžu forums
25.02.2020
Prezidenti, viceprezidenti un ministri- kopā vairāk nekā 200 skolēnu pašpārvalžu pārstāvji no 18 Latgales reģiona pašvaldībām bija sapulcējušies Daugavpilī Latgales skolēnu pašpārvalžu forumā.
Tik plašā mērogā, sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu, lielākajām pašvaldībām un valsts institūcijām forums tiek rīkots otro gadu, un tā mērķis pārrunāt jauniešiem aktuālos jautājumus, dot viņiem iespēju dalīties pieredzē un smelties jaunas idejas.
Foruma laikā tika veidotas astoņas darba grupas, kurās jaunieši pārrunāja tādas tēmas kā brīvprātīgo darbs, pašpārvalžu sadarbības iespējas, mācību uzņēmumi skolās, projekti un dalība tajos.
Daugavpils Saskaņas pamatskolas diviem skolēniem A.Davidčukai un S.Minkevičam bija iespēja piedalīties šajā pasākumā, lai iegūtu idejas, klausītos citu stāstus un stāstītu savu pieredzi skolēnu pašpārvaldes darbā. Skolēnu konsultantiem bija iespēja pilnveidot prasmes strādāt komandā un stiprināt savas skolas pašpārvaldes darbu, lai veicinātu skolēnu aktīvāku līdzdalību skolas dzīvē.
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS