Ceturdiena, 2020.gada 6.augusts
Vārda dienu svin: Askolds, Aisma

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Konkursa „Ziemassvētku un Jaungada apsveikums” noslēguma pasākums
17.01.2020
13.decembrī Daugavpils Universitātē notika pilsētas krievu valodas konkursa „Ziemassvētku un Jaungada apsveikums” noslēguma pasākums. DU „Krievu valodas centrs” rīko šo konkursu jau devīto gadu pēc kārtas 1.- 9.klašu skolēniem.
Šogad piedalījās 69 skolēni no pilsētas skolām. 6 darbi bija no mūsu skolas. Bērni patstāvīgi mājās gatavoja Ziemassvētku apsveikumu kartiņas un dāvanas no dažādiem materiāliem. Ziemassvētkos un Jaunajā gadā ir tradīcija pasniegt dāvanas. Visus konkursa darbus var aplūkot DU „Krievu valodas centrā” (101.auditorijā) 14. un 15.janvārī. Paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājām.

1.vieta 2.b klases skolniekam Pāvelam Gerasinam – L.Kovaļevska,
1.vieta 6.b klases skolniecei Evelīnai Šidlovskai – N.Ivanova,
2.vieta 6.b klases skolniekam Laurim Garkulam – N.Ivanova,
2.vieta 7.b klases skolniecei Darjai Tkačukai – N.Ivanova,
3.vieta 9.b klases skolniecei Jeļenai Derukai – N.Ivanova.

Atzinības rakstu par panākumiem PK saņēma:
7.b klases skolniece Veronika Krivoguza – N.Ivanova.

Arī nākamgad būs iespēja piedalīties konkursā, kur katrs varēs uzdāvināt dzirksteli no savas sirds, lai svētki un ziemas prieks ienāktu katrā mājā.
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS