Pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris
Vārda dienu svin: OІģerts, AІģirds, AІģis, Orests

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Valsts dzimšanas dienas pasākumi
22.11.2018
Novembris ir Latvijas mēnesis. Pirms dažām dienām mūsu valsts svinēja savu 100.dzimšanas dienu. 16.novembrī skolas saimē, kopīgi dziedot, dejojot, skandējot dzeju, godinājām mūsu Latviju.
Novembrī skolā par tradīciju kļuvuši pilsoniskuma nedēļas pasākumi, kuros skolēni un skolotāji piedalījās ar patiesu prieku un aizrautību. Skolā tika organizēta foto izstāde “Mana dzimta Latvijai”, apsveikuma atklātņu konkurss, lentīšu locīšanas pasākums muzejā un klases stundās, svecīšu iededzināšana pie skolas 11.novembrī un 16.novembrī, lāpu gājiens, radio pārraide “Novembris- svētku un atceres mēnesis”, tikšanās ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem.
Mūsu skolā ir tradīcija Latvijas dzimšanas dienā mūsu pirmklasniekus uzņemt skolas saimē. Pa šo pusgadu viņi daudz ko iemācījušies, kļuvuši nopietnāki un draudzīgāki. Dziesmas “Nāk rudens apgleznot Latviju” pavadījumā, pirmklasnieki iedejoja pasākumā, turot rokās auseklīšus un Latvijas karodziņus. Koncertu apmeklēja arī pirmklasnieku vecāki.
1.-4.klašu skolēniem tika organizēts koncerts “Skaista ir mana Latvija visos gadalaikos”, koncertu vadīja P.Petaško, R.L.Davidčuks un E.Korsiete. Skolēni no katras klases deklamēja tautas dziesmas par Latvijas gadalaikiem.
5.-9.klašu skolēniem tika sagatavots koncerts “Latvijas pieci ceļi”, kurā šķīrām vēstures lappuses par gribu, dzimšanu, varonību, brīvību un augšanu. Koncertu vadīja A.Davidčuka, I.Zile, K.Konopeckis un katras klases skolēni skaitīja dzejoļus par Latviju.
Tā bija vislabākā dāvana Latvijai. Koncerta noskaņu papildināja skolas koru, ansambļa un tautas deju kolektīvu priekšnesumi.
Svētku izskaņā Daugavpils Saskaņas pamatskolas direktore apsveica skolēnus, skolotājus un vecākus.

Direktores vietniece izgl.jomā Dace Plociņa

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS