Ceturdiena, 2020.gada 4.jūnijs
Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Mācību gada noslēguma pasākums Saskaņas pamatskolā
31.05.2018
Mācību gada noslēguma pasākums mūsu skolā ir tradicionāli svētki.
Šajā pasākumā skolēni saņēma pateicības rakstus par sasniegumiem olimpiādēs un konkursos, pilsētā, novadā, valstī. Tika pasniegti pateicības raksti par pozitīvu uzvedību, par to, ka mācību gada laikā nebija neviena kavējuma, pateicības raksti par izaugsmi mācībās un zelta, sudraba liecības. Tika godināti skolotāji, jo kurš gan cits, ja ne skolotāji ir palīdzējuši skolēniem sasniegt augstus rezultātus. Visus priecēja mūsu skolas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi- koris, vokālais un folkloras ansamblis, tautas deju kolektīvi, ritmika, solisti un dzejoļu deklamētāji. Skolas skolēniem bija iespēja noskatīties interesantu koncertprogrammu, kuru veidoja skolotājas J.Boreiko, N.Krivoguza, D.Plociņa, skolēnu radošie kolektīvi, pasākuma prezentāciju veidoja skolotāja Ļ.Iliško.
Pasākuma noslēgumā skolas direktore Jeļena Vucēna vēlreiz sveica visus skolēnus, skolotājus, novēlēja labu un drošu atpūtu vasarā, lai visi veseli un laimīgi 1.septembrī atgrieztos skolā.

Direktores vietniece izgl.jomā D.Plociņa
Jaunumi

MŪSU ZIŅAS