Ceturdiena, 2020.gada 2.jūlijs
Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina

Navigācija

SKOLAS JAUNUMI

Burtu svētki
28.02.2017
22.februārī 1.a klasē notika pasākums „Burtu svētki”.

Skolēni ieradās skaisti saposušies ar atribūtu – savu mīļāko burtiņu. Katrs skolēns svētku ieskaņā parādīja savu burtu mūzikas pavadījumā. Kad skolēni bija sadalījušies grupās, negaidīti ieradās Puķu meitenīte no Ziedošās karaļvalsts. Puķu meitenīte bija dzirdējusi, ka 1.a klasē notiks pasākumus. Ziedošās karaļvalsts iemītniece ieradās paskatīties un uzzināt, cik daudz skolēni zina par burtiņiem. Pirmklasnieki parādīja, ka prot minēt mīklas, likt puzles, zīmēt dzīvniekus, no dotajiem burtiem izveidot teikumu, minēt puķu nosaukumu pirmos burtus, deklamēt dzejoļus, draudzīgi sadarboties, iet rotaļās.

Pasākuma noslēgumā skolotāja izsniedza pateicības rakstus ar gudrības simbolu – pūci un novēlēja arī turpmāk būt aktīviem lasītājiem un ceļot aizraujošajās grāmatu pasaulēs! Savukārt Puķu meitenīte, kā pateicībā par iespēju piedalīties pasākumā, bērniem bija sarūpējusi saldumiņus. Ar dziesmu – Alfabēts – skolēni atvadījās no Puķu meitenītes.

Lai mūsu rokās vienmēr nonāk grāmatas, kuras aizrauj, izglīto un iepriecina!1.a klases audzinātāja Lolita Valaine - Aizbalte

Jaunumi

MŪSU ZIŅAS